На Львівщині “прикрили” цех з виробництва фальсифікованого алкоголю (фото)

На Львівщині було проведено обшуки у двох приміщеннях у с. Великий Болюхів, що у Золочівському районі за фактом незаконного виробництва підакцизної продукції, яку збували через мережу гуртової та роздрібної торгівлі у регіоні  згідно ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України. Про це сьогодні, 5 березня повідомили у пресслужбі прокуратури у Львівській області.

Встановлено, що двоє мешканців Львівської області налагодили функціонування мініцеху з виробництва фальсифікованого алкоголю із підробленими марками акцизного податку. Орієнтовний вихід готової продукції становив 300–400 пляшок у робочий день та 20–30 виробів об’ємом 10 літрів в тетрапаках з краником, — йдеться у повідомленні.

У ході проведення обшуків вилучено: обладнання, яке забезпечувало незаконне виготовлення товарів підакцизної групи, сировину, а також вже готову продукцію.

За результатами проведення обшуків вилучено 3000 л спиртосуміші, 220 л спирту.Орієнтовна вартість вилученого на чорному ринку — близько 1 млн грн, — підсумували у прокуратурі.

Наразі, тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення про підозру фігурантам та обрання їм запобіжних заходів.

Санкції статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!