На Львівщині розпочались наймасштабніші міжнародні військові навчання

У Львівській області на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання “Репід Трайдент–2021”. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

У понеділок, у церемонії урочистого відкриття взяли участь представники командування Сухопутних військ Збройних сил України, оперативного командування “Схід”, представники Збройних сил США і країн-партнерів.

У навчаннях беруть участь військовослужбовці 15 країн світу, зокрема України, США, Болгарії, Канади, Грузії, Німеччини, Італії, Йорданії, Литви, Молдови, Пакистану, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії.

Крім того, в навчаннях “Репід Трайдент–2021” візьме участь особовий склад литовсько-польсько-української бригади. Військові навчання триватимуть з 20 вересня по 1 жовтня 2021 року. В них візьмуть участь близько 6000 військовослужбовців.

“6000 військових з 15 країн з’їхалися на Яворівський полігон. На Львівщині стартували наймасштабніші міжнародні навчання “Rapid Trident” — “Швидкий Тризуб”. За легендою, багатонаціональні підрозділи звільнятимуть місто, яке захопили бойовики та допомагатимуть в евакуації місцевих мешканців. А ще заплановано спільне десантування з літака військово-транспортної авіації США.На полігоні танкові та артилерійські підрозділи однієї з механізованих бригад Сухопутних військ ЗСУ тренуються вести активну оборону та відпрацьовують тактику наступальних дій”, — повідомляє пресслужба сухопутних військ ЗСУ.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!