На Львівщині СБУ проводитиме антитерористичні навчання: можливі тимчасові обмеження руху автотраспорту та пішоходів

На Львівщині СБУ проводитиме триденні антитерористичні навчання. Про це повідомляє прес-служба відомства, на своїй сторінці у “Facebook”.

“З 19 по 21 червня 2019 року, Координаційна група антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Львівській області проводитиме у Яворівському районі планові антитерористичні навчання”, — йдеться у повідомленні.

На період проведення навчань на окремих територіях регіону можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху автотраспорту і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів.

Служба безпеки України просить мешканців та гостей регіону із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

У масштабних тренуваннях, умови яких будуть максимально наближені до реальних, візьмуть участь підрозділи СБУ, Збройних сил України, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, поліції, Держприкордонслужби, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM