На Львівщині селяни вимагають виселити ромів з території колишньої шахти

Мешканці села Волсвина скаржаться на засилля ромів, які оселилися на території колишньої шахти і роблять чимало збитків місцевим.

Як інформує «Ехо Червонограда», на діяльність поселення ромів мешканці Волсвина скаржаться вже давно. Оселились вони на території колишньої шахти, і як стверджують селяни, роблять чимало шкоди місцевим. Це питання вже неодноразово піднімалось на вівторкових планерках, обговорювалось із правоохоронними органами. Проте наразі дієвого рішення не знайшли.

«Міський голова Червонограда, 15 червня, дав доручення написати лист на теперішнього власника території — Мінерструктуризації — щоб повернути майно у власність громади і виставити на аукціон. Тоді, можливо, новий власник розпочне там діяльність і таким чином змусить ромів залишити цю територію, а мешканцям Волсвина подарує довгоочікуваний спокій», — зазначається у повідомленні.

Як повідомляє Червоноградська міська рада, 15 червня на вівторковій планерці одним з пунктів було питання про те, що «мешканці Волсвина скаржаться на неадекватну поведінку ромів».

Волсвин — село в Україні, у Червоноградському районі, Львівської області. Орган місцевого самоврядування — Червоноградська міська рада.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!