На Львівщині шахтарі перекрили декілька доріг (фото, відео)

Опубліковано 10 Червня 2019 о 10:08

Сьогодні, 10.06.2019 р., близько о 09:30 год., у Львівській області, у Жовківському районі, поблизу села Смереків, на автодорозі М-09, на пішохідному переході шахтарі перекрили дорогу. Про це повідомив спеціальний кореспондент “Варта1”, Михайло Ребриш.

Організований протест здійснює профспілка “Незалежність”, у кількості 60 осіб.

“Люди частково перекрили дорогу, здійснюють рух пішохідним переходом, з вимогою виплати зарплати. Повного перекриття не має. Безперешкодно пропускають екстрені служби. Порушень громадського порядку не має”, — повідомляє кореспондент.

На місці події, для забезпечення публічного порядку, перебувають працівники поліції Жовківського району.

Також відомо про ще одне перекриття у селиці Воля Висоцька.

Перекрили дорогу і у с. Глухів, страйкарі — 10-та “Степова” Червоноград. Один з організаторів зазначає: “Коштів везти людей на Київ у нас немає. Ми розуміємо, що створюємо незручності, проте звернути на себе увагу потрібно”, — повідомляє один з організаторів акції.

Як повідомила у коментарі речник Львівської патрульної поліції, Катерина Рибій: “Організатори заявили, що будуть перекривати рух до кінця дня. У Волі Висоцькій орієнтовно 50–60 осіб, а в Смерекові — близько 100 людей. Обїзди влаштовані. Транспортні засоби пропускають кожні 15 хвилин по 10 хвилин. Дітей, інвалідів та громадський транспорт пропускають поза чергою і одразу. Конфліктів нема”, — повідомила речник патрульної поліції.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM