На Львівщині склали 127 протоколів на заклади, що працювали після 22:00 год.

Сьогодні, 21 листопада, вступають у силу зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, що стосуються відповідальності за перебування без маски у громадських будівлях і транспорті, що тягне за собою накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це інформує Поліція Львівської області.

Через погіршення епідемічної ситуації всі регіони України, у тому числі Львівщина, потрапили до «помаранчевої зони», також продовжує діяти «карантин вихідного дня».

«Поліцейські реагують на усі повідомлення щодо порушення правил карантину, виявляють порушників, проводять з ними профілактичну та роз’яснювальну роботу, а у випадках відмови припинити правопорушення складають протоколи. Також нагадуємо громадянам про необхідність перебування у масці у громадських будівлях і транспортівід завтрашнього дня за відсутність маски на порушників також складатимуть адмінпротоколи. Наполегливо закликаємо не порушувати карантинних обмеженьлише спільними зусиллями ми зможемо зупинити епідемію»,повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітан поліції Дмитро Міхалець.

Читайте також:   У Києві на зауваження вдягнути маску, чоловік дістав пістолет та вистрілив

З листопада правоохоронці Львівщини склали 1304 адмінпротоколи за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покаранняштраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осібвід двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усього від початку карантину поліцейські виявили 4047 фактів порушень протиепідемічних вимог та склали адмінпротоколи:
на підприємців340, з них: кафе, ресторани, бари232 (з них заклади, що працювали після 22:00 год.127);
на перевізників – 742;
фітнес клуби3;
хостели12;
нічні клуби5.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!