На Львівщині трагічно загинув гірник шахти «Межирічанська» (фото)

Опубліковано 3 Липня 2020 о 11:53

У понеділок, 29 червня, близько 15 години, 42-річний Віталій Цишенко пішов на річку Західний Буг купатися в районі залізного мосту, поблизу села Городище, Сокальського району. Однак, знайшли чоловіка мертвим.

Пошуки Віталія розпочали рідні та друзі, поліція, рятувальники на воді, повідомляє “Нео Радіо”.

У понеділок Віталій відпочивав з друзями на річці, рибалили. Вирішив скупатися, зайшов у воду один. Друзі залишились на березі. Тривалий час його не було, тож друзі пішли шукати.

Речі, телефон, ключі, мотоцикл, все залишилось на березі.

«З понеділка шукаємо. Залучили рятувальну службу на воді, будемо шукати поки не знайдемо. Сподіваємось, що рибалки, які сидять вздовж берега, відпочивальники, можуть побачити тіло і повідомлять нас. Ми розуміємо, що стався трагічний випадок…», — каже його брат Сергій, який разом із рятувальниками прочісував узбережжя Бугу.

Та на третій день пошуків надії, що брат живий у рідних не залишалось.

Надвечір 1 липня стало відомо, що Віталія знайшли — тіло виявили у воді, по другу сторону від залізничного мосту, неподалік від місця, де купався чоловік.

“Відповідальний, чудова людина — удома його чекали дружина та двоє дітей, був гірником шахти «Межирічанська»”, — згадують чоловіка родичі.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM