На Львівщині учасники АТО отримали 5 тисяч гектарів землі у власність

Учасники бойових дій (АТО/ООС) та їхні сім’ї отримали у власність земельні ділянки. Вони розташовані на території Львівської області. Загальна площа складає 5219,6 гектара. Про це повідомили в пресслужбі ЛОДА.

Ділянки призначені для садівництва, ведення особистого селянського господарства, індивідуального дачного будівництва. Найбільше земельних ділянок у Пустомитівському (1118 земельних ділянок) та Жовківському (1029 земельних ділянок) районах Львівщини.

«Неодмінною складовою розвитку сільських територій є розвиток підприємництва учасників бойових дій та ООС (АТО). Відтак, Комплексною програмою передбачено фінансову підтримку фермерських господарств, засновниками яких є учасники ООС (АТО), у вигляді бюджетної субсидії на одиницю сільськогосподарських угідь. Кошти надаються у розрахунку 5000 грн на 1 гектар сільськогосподарських угідь, що є у власності засновника — учасника ООС (АТО) та використовуються для ведення господарської діяльності. Підтримка сприятиме зайнятості учасників бойових дій та їх адаптації до суспільного життя», — зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зараз триває процес оформлення ділянок у власність. Безоплатну приватизацію здійснюють громадяни України, які раніше не скористалися правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!