На Львівщині відсторонили суддю хабарника від здійснення правосуддя

Наприкінці листопада 2019 року, Вища рада правосуддя задовольнила клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про тимчасове відсторонення судді Турківського районного суду Львівської області Луку Кріля від здійснення правосуддя, у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це повідомили у пресслужбі СБУ у Львівській області.

Нагадаємо, що, у грудні 2018 року, співробітники управління Служби безпеки України у Львівській області, разом з САП, затримали на робочому місці суддю Кріля Л. М. за підозрою у вимаганні хабара в тисячу євро від місцевого мешканця за непритягнення до кримінальної відповідальності.

Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою судді Крілю повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

“Аналізуючи вищевказаний результат співпраці правоохоронних органів з громадськістю Львівщини, хочу подякувати за тісну співпрацю в отриманні високих результатів. Запевняю, що протиправна діяльність, а саме такі складові, як контрабанда та корупційні прояви не матимуть місця в нашому регіоні. Служба безпеки завжди стоїть на захисті України та її громадян”, — зазначив начальник Львівського управління СБУ.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!