На Львівщині військовослужбовець застрелив іншого військовослужбовця (фото)

Опубліковано 15 Червня 2019 о 13:00

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Львові, розслідують обставини отримання вогнепального поранення, що призвело до смерті військовослужбовця. Про це інформує ДБР.

За попередньою інформацією, 9 червня 2019 року, військовослужбовець однієї із військових частин на Львівщині, порушивши правила поводження зі зброєю, необережно натиснув на спусковий гачок. Ці дії призвели до несанкціонованого пострілу та вогнепального поранення іншого військовослужбовця, котрий, після отриманої травми, помер в Яворівській районної лікарні.

Слідчі теруправління ДБР, розташованого в м. Львові, повідомили солдатові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 Кримінального Кодексу України (порушення правил поводження зі зброєю, а також із речовинами і предметами, що становлять підвищену небезпеку для оточення).

11 червня 2019 року,  за клопотанням слідчого ДБР, ухвалою слідчого судді, до підозрюваного застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Досудове розслідування триває.

У разі доведення вини, військовослужбовцю загрожує  покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 2 до 10 років.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM