На Львівщині вкоротив собі віку 32-річний атовець

Опубліковано 2 Квітня 2020 о 14:24

На Львівщині пішов із життя 32-річний учасник АТО. Його тіло виявили вранці у вівторок, 31 березня, у будинку в селі Мавковичі, Городоцького району.

Відомо, що чоловік вдягнув військову форму та повісився, повідомляє “Zaxid.net”.

Він залишив передсмертну записку, у якій подякував дружині за дітей, зазначив, що нікого ні в чому не звинувачує. Знайомі загиблого відгукуються про нього позитивно та пов’язують такий вчинок із наслідками для психіки від участі в бойових діях на Донбасі.

У поліції Львівщини журналістам підтвердили факт самогубства.

«31 березня до поліції надійшло повідомлення про те, що в Городоцькому районі виявлено тіло чоловіка без ознак життя. На місце виїхала слідчо-оператвина група. Попередньо встановлено, що це самогубство», — повідомила речниця поліції Львівщини Світлана Добровольска.

В Україні не оприлюднено офіційної статистики суїцидів серед учасників АТО. У 2018 році тодішній військовий прокурор Анатолій Матіос повідомляв про цифру в понад 550 осіб, у комітеті Верховної Ради у справах ветеранів називали цифру в понад 1 тис осіб (від початку бойових дій на Донбасі).

Серед причин, які найчастіше спонукають солдата чи ветерана вкоротити собі віку, психологи називають конфлікти, зумовлені особливостями несення військової служби, а також проблеми у родинному житті після повернення додому, загальний стан здоров’я та соціально-побутові негаразди.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM