На Львівщині вкотре блокують дорогу з вимогою її ремонту (фото, відео)

Сьогодні, 11 липня, мешканці села Перетоки заблокували міжобласну дорогу Червоноград – Перетоки. Люди вимагають відремонтувати дорогу, яка знаходиться у вкрай аварійному стані. Це не перша акція протесту. “Людям увірвався терпець” – пише на своїй ФБ-сторінці один з учасників акції.

Ремонті роботи на цій ділянці дороги не проводились протягом 20 років. Асфальту на дорозі майже не залишилось. Люди нарікають на бездіяльність влади і розкрадання коштів.

Районна влада вже 3 роки обіцяє відремонтувати дорогу, але все безрезультатно. Громада зібрала більше 300 підписів мешканців села і направила звернення в Львівську ОДА. Головне прохання – виділити додаткові кошти на ремонт дороги й таким чином вплинути на вирішення проблеми, оскільки дана дорога знаходиться на балансі служби автомобільних доріг у Львівській області.

Реальна вартість робіт на проблемній ділянці оцінена в 31 млн. грн. Проводиться відповідний тендер на ремонт дороги, але виділених 6 млн. грн. недостатньо. Люди побоюються, що їх знову обмануть і дорогу не відремонтують, тому й вдались до таких заходів, щоб привернути увагу влади.

 

 

Загрузка...