На Львівщині водій маршрутки відмовився везти АТОвця, назвавши його свинею

Напередодні, 7 квітня, у селищі Шкло, Яворівського району, водій маршрутки сполученням “Львів–Шкло” накинувся з образами на учасника війни на Донбасі, повідомляє “24 канал”.

Василь Мінджоса їхав на роботу до Львова. Він був учасником бойових дій на Донбасі, тож мав посвідчення інваліда війни. Водій маршрутки не хотів везти АТОвця за посвідченням. Пасажир дав водієві 10 гривень за проїзд по Львову. У відповідь водій кинув у АТОвця гроші й почав кричати, назвавши його свинею.

“Соромно вже посвідчення витягувати. Простіше заплатити, ніж кожного разу вислуховувати крики та образи при пасажирах”, — розповів Василь Мінджоса.

До слова, у Львові на час карантину весь міський громадський транспорт курсує у режимі спецперевезень. Відповідно до цього, усі пільги скасували. Цим користуються водії приміських автобусів, попри те, що пільги в області продовжують діяти.

У Новояворівську в маршрутку зайшли правоохоронці, які перевіряли дотримання протиепідемічних норм. Василь Мінджоса розповів їм про інцидент. Поліцейські порадили АТОвцю написати на керманича заяву. Проте він не міг цього зробити, бо поспішав на роботу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!