На Львівщині викрито підприємливих працівників МРЕО, які не вносили дані водія у інформсистеми

У Буському районі зафіксовано вже чотири випадки за цей місяць, коли водіїв звинувачують у підробці документів. Про це пише Володимир Типило.

19 квітня 2018 року близько 20год. на КПП поблизу м. Радивилів патрульними зупинено автомобіль, водієм якого є мешканець Буська.

При ідентифікації даних водія згідно інформаційних систем НАІС встановлено, що посвідчення водія, яке було видано ще у 2005 році не відповідає даним облікової картки, внесеної у систему.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу по факту підозри на використання підроблених документів.

До 2013 року існувало дві бази даних власників посвідчень водіїв. Підприємливі працівники колишніх МРЕО вміло цим користувалися і офіційно проводили платежі за один документ, а видавали два, кошти від іншого йшли по кишенях. І так в одній базі був один водій, в іншій -другий.

Один із випадків щодо водія порушили кримінальну справу:

10 лютого 2018 року, в чергову частину Буського відділення поліції Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області надійшов письмовий рапорт інспектора ВзОДДЗ батальйону №3 УПП у Львівській області ДПП Саджениця І.В., про те, що ним 10 лютого 2018 року на автодорозі сполученням Київ-Чоп при перевірці документів на право керування транспортним засобом, водій автомобіля марки «ВАЗ 2109», пред’явив посвідчення водія від 17.10.2009 року, яке згідно інформаційних систем «Армор» та «НАІС» не видавалось, і відповідно може бути підробленим.

А насправді, особа офіційно навчалася, офіційно отримувала документи і офіційно оплачувала.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!