На Львівщині виявили 772 порушення карантинних норм (ФОТО)

Рейдові групи поліції виявили 772 порушення карантинних норм у Львові та області. Так, у пресслужбі поліції Львівської області повідомили як тривають перевірки дотримання карантинних вимог.

“Від 14 жовтня на території міста Львова та області працюють мобільні рейдові групи, до складу яких увійшли співробітники поліції, Держпродспоживслужби, Укртрансінспекції та органів місцевого самоврядування. За цей час, станом на 21 жовтня, перевірено майже 4300 об’єктів — зокрема, суб’єкти господарювання, які проводять діяльність у сфері торгівельного та побутового обслуговування населення, громадський транспорт, заклади громадського харчування, ринки, заклади культури та освіти”, — повідомили в поліції.

Загалом, складено 46 протоколів.

“За результатами роботи рейдових груп виявлено 772 порушення карантинних норм, складено 46 протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та 726 постанов по справах про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення”, — додали у відомстві.

Окрім того, з 21 жовтня вступили в дію нововведення Постанови Кабінету міністрів України № 1236 щодо міжобласних автобусних та залізничних пасажирських перевезень, а також авіасполучень. Співробітники поліції Львівщини проводять профілактичні бесіди з водіями та пасажирами громадського транспорту, а також виявляють порушення карантинних вимог на транспорті.

Нагадаємо, заходи щодо попередження, виявлення та документування правопорушень, пов’язаних із порушенням карантинних обмежень, посилені з 14 жовтня 2021 року у зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації в Україні та на Львівщині зокрема, а також із значним збільшенням кількості хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!