На Львівщині визначили найкращу спортивну команду серед школярів (ФОТО)

Опубліковано 20 Травня 2019 о 11:12

У п’ятницю, 17 травня, у Львові змагалися 29 найкращих шкільних команд області. На стадіоні спортивного комплексу «Динамо» переможці районних (міських) відбіркових етапів спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя» прагнули з’ясувати, хто ж з них гідний звання найкращої команди області. Про це повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету у Львівській області.
 
Програма обласного фіналу передбачала дві складові: спортивну та освітню. Зі спортивного — комбінована естафета та перетягування линви, з освітнього — вікторина «Знавець олімпійського спорту».

У кожному виді визначали кращу команду, а за сукупністю балів — абсолютного переможця та призерів “Олімпійського лелеченяти”.

Найсильнішою шкільною командою Львівщини–2019 — переможцем «Олімпійського лелеченяти» стала Червоноградська гімназія. На другому місці — Жидачівський НВК. Третя позиція — у Сокальського ліцею № 1.

Переможці та призери загального заліку: 1 місце: Червоноградська гімназія; 2 місце: Жидачівський НВК; 3 місце: Сокальський ЗЗСО І–ІІІ ст. Ліцей № 1.

Переможці та призери естафети: 1 місце: Сокальський ЗЗСО І–ІІІ ст. Ліцей № 1; 2 місце: Червоноградська гімназія; 3 місце: ЗОШ № 14, м. Дрогобич.

Переможці та призери вікторини «Знавець олімпійського спорту»: 1 місце: НВК Андріїївська ЗОШ Буський район; 2 місце: Червоноградська гімназія; 3 місце: Жидачівський НВК.

Переможці та призери у перетягуванні линви: 1 місце: Рихтицька СЗШ І–ІІІ ст., Дрогобицький район; 2 місце: СЗШ № 30 м. Львів та Терновицький НВК Яворівського району

Переможці та призери отримали кубки, медалі, комплекти м’ячів для шкіл, солодкі подарунки від Концерну “Хлібпром”, а переможці — ще й гарні футболки «DO like OLIMPIANS: Роби, як олімпійці!».

Надихали школярів на завзяту і чесну боротьбу відомі львівські спортсмени-олімпійці, заслужені майстри спорту — срібний призер Олімпійських ігор з боксу, чемпіон світу серед професіоналів Андрій Котельник та учасниця Олімпійських ігор, призерка чемпіонатів світу зі стрільби з лука Катерина Палеха.

Нагадаємо, що змагання«Олімпійське лелеченя» проводиться ще з 2011 року.

“Цьогоріч у відбіркових стартах взяло участь понад 10 тисяч школярів Львівської області, до фіналу відібралося 29 найсильніших команд. Переможець обласного фіналу не лише здобуде звання найсильнішої команди Львівщини, але й візьме участь у всеукраїнському фіналі “Олімпійського лелеченяти”, який відбудеться у вересні 2019 року. Бажаємо нашим юним спортсменам йти вперед — до нових перемог”, — йдеться у повідомленні голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського.

Зазначимо, що обласні змагання «Олімпійське лелеченя» проводить відділення НОК України у Львівській області, впродовж кожного навчального року, починаючи з 2011–2012 н. р. Вони спрямовані на реалізацію одного із найважливіших напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету — надихнути молодь всього світу долучитись до спорту та жити за олімпійськими цінностями.

Проводяться спільно з департаментом освіти і науки Львівської облдержадміністрації, управлінням фізичної культури та спорту ЛОДА та за підтримки Львівської міської ради і партнерів відділення — ТМ «Моршинська» та Концерну “Хлібпром”.

Фото: Національний олімпійський комітет у Львівській області

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM