На Львівщині за хабарництво затримано командира розвідувального взводу

За не створення перешкод під час проходження військової служби та неподання військовика у списки військовослужбовців, що самовільно залишили військову частину, 10 000 гривень. У стільки “оцінив свої послуги” командир розвідувального взводу батальйону однієї із військових частин Львівщини старший лейтенант С. Про це повідомляє Форпост з посиланням на військового прокурора Західного регіону України Олега Сенюка.

За словами Олега Сенюка, викрили офіцера вчора, 20 жовтня, на одержанні від підлеглого військовослужбовця чергової частини хабаря – 4 000 гривень військові прокурори Львівського гарнізону спільно з УЗЕ ДЗЕ Національної поліції України у Львівській області. Неправомірну вигоду виявлено та вилучено під час проведення огляду місця події у повному обсязі.

«За результатами проведення першочергових слідчих (розшукових) дій плануємо повідомити здирнику про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, а опісля – звернутися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна», – інформує Олег Сенюк.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!