На Львівщині за місяць виявлено понад 130 п’яних водіїв двоколісних транспортних засобів

З 1 до 31 липня поліцейські проводили профілактичну роботу з водіями двоколісних транспортних засобів — мотоциклів, моторолерів, скутерів, велосипедів та самокатів. Про це інформує поліція Львівської області.

Під час проведення операції правоохоронці виявили 134 водіїв, які керували транспортним засобом у стані сп’яніння. На таких водіїв складено протоколи за ст. 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Також,складено 262 адмінпротоколи на водіїв, які керували двоколісним транспортним засобом без права керування таким засобом, 38 — на водіїв, які керували без посвідчення водія чи реєстраційного документу, та 9 — на водіїв, які керували, будучи позбавленим такого права.

84 водіїв притягнуто до відповідальності за керування транспортним засобом без мотошолому та 59 водіїв — за керування транспортним засобом, не зареєстрованим або не перереєстрованим в Україні в установленому порядку.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!