На Львівщині за останній тиждень у 11 померлих підтвердили COVID-19

Опубліковано 3 Липня 2020 о 12:39

У Львівській області упродовж цього тижня зафіксовано нові випадки смертей людей, у яких було підтверджено коронавірусну інфекцію. Загалом — це одинадцять осіб. Такі дані повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Нагадаємо, що станом на 08:00 год., у Львові та області 157 — летальних випадків. За вчорашню добу лабораторні центри провели 1053 ПЛР-тести, з них з нових проб — 744 ПЛР-тести.

Серед померлих, 58-річний чоловік, перебував на лікуванні у Сокальській ЦРЛ. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 22 червня, помер 30 червня.

27 червня померла 68-річна жінка. Перебувала на лікуванні у Стрийській центральній міській лікарні. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 23 червня.

Також 63-річний чоловік, який помер 20 червня. Перебував на лікуванні у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 17 червня.

Померла 19 червня 52-річна жінка. Вона перебувала на лікуванні у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 19 червня.

“60-річний чоловік, помер 1 липня. Перебував на лікуванні у Стрийській центральній міській лікарні. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 25 червня.

59-річний чоловік, помер 30 червня. Перебував на лікуванні у Львівському обласному госпіталі ветеранів війни та репресованих імені Ю. Липи. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 24 червня.

54-річна жінка, померла 5 червня. Перебував на лікуванні у КНП ЯРР ЛО “Новояворівська РЛ ім. Ю. Липи”. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 14 червня.

81-рчний чоловік, помер 15 червня. Перебував на лікуванні у Кам’янка-Бузькій ЦРЛ. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 15 червня.

69-річний чоловік, помер 13 червня. Перебував на лікуванні у Сокальській ЦРЛ. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 27 червня.

64-річний чоловік, помер 1 липня. Перебував на лікуванні у Сокальській ЦРЛ. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 29 червня.

66-річний чоловік, помер 1 липня. Перебував на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні. Результати тесту , що підтвердив наявність коронавірусу отримали 9 червня”, — йдеться у зведенні ЛОДА.

Загалом у Львові та області від початку епідемії підтверджено 5882 випадки інфікування коронавірусом.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM