На Львівщині зафіксували сім випадків COVID-19, викликаного штамом Дельта

У Львівській області зафіксували вже 7 випадків захворювання на COVID-19, викликаного штамом «Дельта. Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповіла Наталія Іванченко, експерт департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології та вакцинопрофілактики, в. о. генерального директора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

“З цих семи осіб двоє прибули з Росії, двоє — з Великої Британії, одна — зі США, двоє людей — не покидали межі України. Лише одна людина залишається в стані середньої важкості з пневмонією, в інших — стан наближений до стабільного”, — розповіла Наталія Іванченко.

Вона також повідомила, що на сьогодні немає досліджень, які підтверджують, який саме рівень антитіл є захисним від коронавірусу. Проте, навіть попри високий їх показник в організмі, існує імовірність захворіти.

«Всесвітня організація охорони здоров’я не рекомендує визначати рівень антитіл перед отриманням щеплення, оскільки вакцинація  створює нам базовий імунітет від всіх  штамів коронавірусу. Тим, хто перехворів можна відтермінувати вакцинацію до 6 місяців. Навіть люди з високим титром антитіл можуть хворіти, але вже не матимуть важкого перебігу хвороби та ускладнень», — зазначила Наталія Іванченко.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!