На Львівщині закрили 45 нелегальних АЗС (фото)

Через нелегальні заправки бюджет втратив мільярди гривень співробітники Служби безпеки України, у межах понад 20 кримінальних проваджень, припинили діяльність майже 300 нелегальних автомобільних заправних комплексів у всіх регіонах України. Про це інформує управління Служби безпеки України у Львівській області.

Оперативники та слідчі спецслужби задокументували, що комплекси функціонували із порушенням вимог чинного законодавства. Їх діяльність становила підвищену небезпеку для оточуючих та призводила до масштабного недоотримання коштів місцевими бюджетами. За попередніми оцінками експертів, лише за два роки сума несплачених державі податків перевищила 10 мільярдів гривень.

Під час спецоперації, яка проводилась на виконання доручення Президента України, підрозділи обласних управлінь СБУ провели перевірки суб’єктів господарювання, що реалізують небезпечні для життя та здоров’я громадян паливно-мастильні матеріали.

Зокрема, на Львівщині правоохоронці виявили та блокували незаконну діяльність 45 нелегальних АЗС, які здійснювали господарську діяльність без дозвільних документів та реалізовували паливно-мастильні матеріали сумнівної якості. У межах розпочатих кримінальних проваджень перевіряються питання законності видачі ліцензій та дозвільних документів інших автозаправок, які мають ознаки нелегальної діяльності.

Викриття незаконних точок продажу проводились спільно з прокуратурою Львівського області із залученням місцевих підрозділів ГУНП у Львівській області.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!