На Львівщині затримали іноземця, який був у міжнародному розшуку

Опубліковано 6 Квітня 2019 о 15:06

На Львівщині поліцейські затримали громадянина Латвії, який знаходився у міжнародному розшуку. Іноземець причетний до скоєння низки крадіжок у своїй країні. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Львівській області.

Як повідомляється, правоохоронці, 5 квітня, затримали 41-річного громадянина Латвії, який більше року знаходився у міжнародному розшуку за скоєння злочинів, передбачених ч. 3 ст. 175 (крадіжка) Кримінального кодексу Республіки Латвія. Зловмисник затриманий у порядку ст. 208 КПК України.

Додамо, що з 1 березня до 31 травня на Львівщині проводиться операція «Мігрант».

Метою цільових профілактичних заходів є запобігання та протидія нелегальній міграції, контроль за виконанням законодавства у міграційній сфері, контроль за в’їздом на територію України та виїздом з території нашої держави іноземців та осіб без громадянства, дотримання ними правил та норм перебування в країні, зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні та державі загалом, а також розкриття тяжких, особливо тяжких та інших видів злочинів, до скоєння яких причетні іноземці, чи злочинів, жертвами яких стали громадяни інших країн.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM