На Львівщині злодій викрав дві сакури (фото)

Опубліковано 12 Травня 2019 о 12:00

Вчора зранку, у Самборі, на вулиці Руській, навпроти залу камерної та органної музики, виявили зникнення двох нещодавно висаджених сакур. Про це у прес-службу Самбірської міської ради повідомив підприємець, який за угодою з СКП «Об’єднане» проводив озеленення міста Руслан Пукшин.

«Зникло два саджанці. Це штамбові сакури. Вони щеплені і мають вже сформовану крону. По місцю видно, що їх вирвали з коренем. Більшість дерев, які я висаджував, мають захист від вандалів: надійно укріплюються металевими ланцюгами під шаром грунту. Мав надію, що самбірчани вже дещо змінили мислення і стали культурнішими, а тому ці дерева не мали такого кріплення. Ось, на жаль результат. Вартість двох дерев разом з доставкою та роботою становить трохи більше за тисячу гривень. Та найгірше, що тепер потрібно буде знову чекати, щоб висадити нові», — каже Руслан Пукшин.

Керівник СКП «Об’єднане» Євген Квас відзначає, що за цією справою обов’язково буде подана заява у поліцію, та має надію, що зловмисників таки знайдуть.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM