На Львівщині знайшли мертвою жінку, яка зникла понад два тижні тому

Опубліковано 16 Липня 2020 о 11:46

У середу, 15 липня, у лісі біля села Пирятин, на Жовківщині, знайшли мертвою 59-річну поштарку Галину Сумик з Добросина, яку шукали 17 днів. Тіло жінки знайшли лісники неподалік місця, де вона збирала ягоди і загубилася.

У четвер, 16 липня, Галину Сумик поховають, повідомляє “ZAXID.NET”.

Невістка Мирослава розповіла, що, 15 липня, близько 16:00 год., напіврозкладене тіло жінки випадково знайшли лісівники під час обходу території, де здійснюється вирубка лісу. Це неподалік від місця, де Галина Сумик разом з односельцями 29 червня збирали чорниці.

«Цією частиною лісу ми йшли у перший день, але якось оминули її. Бо свідки сказали, що бачили її в іншій частині лісу і скерували нас туди. Ми вірили тим свідкам, бо вони її точно описали, і пішли в інший кінець лісу, а насправді вона була ближче», — розповіла Мирослава Сумик.

Тіло жінки забрали на експертизу. Попередньо відомо, що Галина Сумик померла у перший день зникнення від інфаркту чи іншої проблеми з серцем.

Мирослава Сумик також повідомила, що були труднощі з тим, аби організувати вивезення тіла померлої з лісу.

«Спершу поліція сказала, що організацією винесення тіла з лісу і організацією транспорту займаються родичі. Щоб ви розуміли, людина померла у перший день і провела на відкритій землі під голим небом 16 діб. Тобто, тіло почало розкладатися. Згодом тіло таки забрали правоохоронці, але довелося підключати вище керівництво поліції та «Укрпошти», де мама працювала», — розповіла Мирослава.

Зазначимо, що поштарка з Добросина Галина Сумик, вранці, 29 червня, поїхала з односельцями збирати чорниці до лісу у село Пирятин — за вісім кілометрів від Добросина, і загубилася. За ці дні поліцейські, надзвичайники, волонтери та односельці прочесали понад 600 гектарів лісу, оглядали тамтешні річки та болота з дрона, однак пошуки не давали бажаного результату.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM