На Львівщині знайшли тіло чоловіка, який зник минулого року (фото)

Вчора, 27 лютого 2021 року до поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів одного з хуторів села Гологори, Золочівського району (Львівської області) про те, що собаками жителя цього ж хутора було притягнуто до домогосподарств людську ногу. Про це інформувала “Варта 1”.

Силами поліції, нацгвардійців та місцевих мешканців проводилися пошуки тіла.

Як  повідомив виданню “Золочів.нет” заступник начальника слідчого відділу Золочівського відділу поліції, майор Юрій Яворський,

28 лютого тіло було виявлено близько хутора Лісові у Гологорах. За попередніми даними, це тіло чоловіка, котрий був у розшуку з листопада минулого року.

Проводиться експертиза.

Зниклий безвісти Ганець Михайло Михайлович, 30.04.1958 р. н., житель с. Гологірки, Золочівського району вийшов з дому 23.11.20 біля 17.00 год. Відтоді його не бачили

 

«Михайло колись працював у нас дяком. Його дуже любили та поважали в селі. Кілька років тому він переніс інсульт. Хвороба дала ускладнення. Чоловік погано бачив та втрачав орієнтацію на місцевості. Вийшов з дому, а повернутися вже не зумів. Того дня, коли він зник, його багато де бачили люди, це і завадило пізніше у пошуках. Його знайшли зовсім у протилежному боці, аніж шукали, за хутором. У літі люди там випасають корів, а зимою, ніхто у ту сторону й не ходив. Там чагарники, дальше починаються поля», – розповідає у коментарі LMN староста села Марія Лукасевич.

Жінка каже, після того, як собаки до села принесли людську ногу, пошуки посилили. Вже за кілька годин поліцейські натрапили на тіло чоловіка. Зараз його забрали на експертизу. Опісля всього похоронять в рідному селі.

У загиблого Михайла Ганця залишилась дружина та вже дорослі діти.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!