На Львівщини і на Волині заблокували роботу чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Польщею (ФОТО)

Сьогодні, 25 листопада, мешканці прикордоння заблокували роботу чотирьох пунктів пропуску на кордоні з Польщею. Про це пише сайт “Варта 1“.

Станом на зараз, люди блокують рух поблизу пунктів пропуску Рава-Руська, Устилуг, Ягодин та Краківець.

Нагадаємо, що у четвер, 22 листопада Президент України Петро Порошенко підписав закони №№ 8487 та 8488 щодо розмитнення автомобілів на єврономерах.

За новими правилами громадяни-резиденти мають право переміщувати транспортний засіб, що зареєстрований за межами України, у режимі транзиту за умови сплати грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких автомобілів на митну територію України з метою вільного обігу.

Таким чином, якщо резидент планує сьогодні здійснити перетин митного кордону України на автівці з іноземною реєстрацією і повернутися після 00.00 годин, то сплата митних платежів або грошової застави є обов’язковою.

Координатор ГО “Варта 1”, на своїй сторінці в соціальній мережі “Facebook”, зазначає, що учасники блокування хочуть розуміння що і їм зараз робити, поясненя і шлях, як все зробити правильно? інші обурені ситуацією і такими законами.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!