На Львівській залізниці змінюють розклад руху 30 поїздів: подробиці

У зв’язку з переходом України на літній час, що відбудеться 31 березня 2019 року о 3–й год. за київським часом (стрілки годинника буде переведено на одну годину вперед), зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у приміському сполученні регіональної філії «Львівська залізниця».

Про це пише прес–служба Львівської залізниці.

Поїзд № 6012 «Трускавець–Львів» курсуватиме до Стрия за діючим розкладом, Стрий 17:29–17:40 год.; Угерсько 17:48–17:49 год.; П’ятничани 17:53–17:54 год.; Більче 17:58–17:59 год.; Пісочна 18:06–18:07 год.; Миколаїв–Дністр. 18:14–18:15 год.; Задорожна 18:20–18:21 год.; Черкаси Дн. 18:25–18:26 год.; Дмитрія 18:30–18:31 год.; Щирець–1 18:35–18:36 год.; Щирець–2 18:39–18:40 год.; Семенівка 18:44–18:45 год.; Пустомити 18:49–18:50 год.; Глинна-Наварія 18:54–18:55 год.; Оброшино 19:02–19:03 год.; Скнилів 19:09–19:10 год.; прибуття у Львів 19:20 год.;

поїзд № 6015 «Львів–Трускавець» курсуватиме до Глинної-Наварії за діючим розкладом, Глинна–Наварія 20:47–20:48 год.; Пустомити 20:51–20:52 год.; Семенівка 20:55–20:56 год.; Щирець–2 21:00–21:01 год.; Щирець-1 21:02–21:03 год.; Миколаїв-Дністр. 21:16–21:17 год.; далі — за діючим розкладом;

поїзд № 6022 «Сянки–Львів» вирушатиме зі Сянок 14:40 год.; Беньова 14:47–14:48 год.; Соколики 14:58–14:59 год.; Турочки 15:06–15:07 год.; Яблонька 15:15–15:16 год.; Н. Яблонька 15:21–15:22 год.; Турка 15:29–15:30 год.; Явора 15:39–15:41 год.; В. Явора 15:46–15:47 год.; Бойківська 15:54–16:01 год.; Волосянка 16:05–16:06 год.; Розлуч 16:09–16:10 год.; Ясениця 16:17–16:18 год.; Лопушанка 16:24–16:25 год.; Стрілки 16:29–16:30 год.; Лужок 16:35–16:36 год.; Бусовисько 16:39–16:40 год.; Терешів Спас 16:44–16:45 год.; Старий Самбір 16:51–16:52 год.; Созань 16:56–16:57 год.; Турчиновичі 17:02–17:03 год.; Ваньковичі 17:07–17:08 год.; пл. 75 км 17:12–17:13 год.; Самбір 17:23–17:25 год.; пл. 63 км 17:32–17:33 год.; Калинів 17:41–17:42 год.; Конюшки 17:47–17:48 год.; Луки 17:51–17:52 год.; Хлопчиці 17:55–17:56 год.; Новосілки 17:59–18:00 год.; Рудки 18:06–18:07 год.; пл. 39 км 18:11–18:12 год.; Коропуж 18:18–18:19 год.; Хишевичі 18:23–18:24 год.; Комарно 18:32–18:35 год.; Поріччя 18:40–18:41 год.; Любинь-великий 18:47–18:49 год.; Містки 18:55–18:56 год.; Ставчани 19:02–19:03 год.; Оброшин 19:12–19:13 год.; Скнилів 19:20–19:21 год.; прибуття у Львів 19:31 год.;

поїзд № 6023 «Львів–Сянки» курсуватиме до Самбора за діючим розкладом, Самбір 14:31–14:33 год.; пл. 75 км 14:41–14:42 год.; Ваньковичі 14:48–14:49 год.; Турчиновичі 14:53–14:54 год.; Кар’єр-83 км 14:57–14:58 год.; Созань 15:01–15:02 год.; Старий Самбір 15:07–15:08 год.; Терешів Спас 15:14–15:15 год.; Бусовисько 15:20–15:21 год.; Лужок 15:24–15:25 год.; Стрілки 15:31–15:32 год.; Лопушанка 15:36–15:37 год.; Ясениця 15:44–15:45 год.; Розлуч 15:51–15:52 год.; Волосянка 15:55–15:56 год.; Бойківська 16:00–16:04 год.; В. Явора 16:08–16:09 год.; Явора 16:15–16:16 год.; Турка 16:24–16:25 год.; Н. Яблонька 16:30–16:31 год.; Яблонька 16:36–16:37 год.; Турочки 16:42–16:43 год.; Соколики 16:50–16:51 год.; Беньова 16:58–16:59 год.; прибуття у Сянки 17:05 год.;

поїзд № 6041 «Тернопіль–Львів» курсуватиме до Красного за діючим розкладом, Красне 10:45–10:4 год.6 год.; Куткір 10:51–10:52 год.; Полтва 10:56–10:57 год.; Задвір’я 11:01–11:02 год.; Полониця 11:07–11:08 год.; Залуги 11:14–11:15 год.; Борщовичі 11:18–11:19 год.; пл. 1460 км 11:22–11:23 год.; Підбірці 11:29–11:30 год.; Підзамче 11:36–11:38 год.; прибуття у Львів 11:49 год.;

поїзд № 6043 «Тернопіль–Львів» курсуватиме до Красного за діючим розкладом, Красне 14:27–14:46 год.; Куткір 14:51–14:52 год.; Полтва 14:56–14:57 год.; Задвір’я 15:02–15:03 год.; Полониця 15:08–15:09 год.; Залуги 15:15–15:16 год.; Борщовичі 15:17–15:18 год.; пл. 1460 км 15:21–15:22 год.; Підбірці 15:30–15:31 год.; Підзамче 15:40–15:42 год.; прибуття у Львів 15:52 год.;

поїзд № 6068 «Львів–Ходорів» курсуватиме до Давидова за діючим розкладом, Давидів 21:40–21:49 год.; пл. 22  км 21:53–21:54 год.; Старе Село 21:58–21:59 год.; пл. 28  км 22:03–22:04 год.; Підмонастир 22:07–22:08 год.; пл. 33  км 22:11–22:12 год.; Глібовичі 22:17–22:20 год.; пл. 40  км 22:25–22:26 год.; Вибранівка 22:32–22:33 год.; Борусів 22:39–22:40 год.; Бориничі 22:48–22:57 год.; Чорний Острів 23:03–23:04 год.; Городище-1 23:10–23:11 год.; прибуття у Ходорів 23:17 год.;

поїзд № 6071 «Ковель–Львів» курсуватиме до Соснівки за діючим розкладом, Соснівка 12:28–12:30 год.; Стриханка 12:38–12:39 год.; Добротвір 12:47–12:48 год.; Батятичі 12:58–12:59 год.; Сапіжанка 13:09–13:11 год.; Новий Став 13:16–13:17 год.; Колодно 13:27–13:28 год.; Руданці 13:37–13:38 год.; Запитів 13:47–13:48 год.; Дубляни-Львів. 14:04–14:06 год.; Підзамче 14:19–14:22 год.; прибуття у Львів 14:34 год.;

поїзд № 6094 «Львів–Рівне» вирушатиме зі Львова 13:48 год.; Підзамче 13:58–14:00 год.; Красне 14:37–14:40, далі — за діючим розкладом;

поїзд № 6108 «Держкорд.–Львів» курсуватиме до Затоки за діючим розкладом, Затока 09:44–09:46 год.; Цунів 09:51–09:52 год.; Мшана 09:59–10:00 год.; Суховоля 10:05–10:06 год.; Зимна Вода 10:11–10:12 год.; Рудно 10:18–10:20 год.; 5-й Парк 10:25–10:26 год.; прибуття у Львів 10:35 год.;

поїзд № 7003 «Ківерці–Львів» вирушатиме з Кiверцiв 05:00 год.; Луцьк 05:21–05:28 год.; Горохiв 06:56–06:57 год.; Стоянів 07:16–07:17 год.; Радехів 07:39–07:40 год.; Кам’янка Бузька 08:19–08:20 год.; Сапіжанка 08:25–08:26 год.; Підзамче 09:12–09:14 год.; прибуття у Львів 09:26 год.;

поїзд № 7004 «Львів–Ківерці» вирушатиме зі Львова 17:30 год.; Підзамче 17:40–17:42 год.; Сапіжанка 18:30–18:32 год.; Кам’янка Бузька 18:37–18:39 год.; Радехів 19:22–19:24 год.; Стоянів 19:47–19:50 год.; Горохiв 20:12–20:14 год.; Луцьк 21:47–22:00 год.; прибуття у Кiверцi 22:15 год.;

поїзд № 6205 «Волочиськ–Тернопiль–Пас.» вирушатиме з Волочиська 11:15 год.; Пiдволочиськ 11:25–11:47 год.; Супранівка 11:52–11:53 год.; Росохуватець 11:56–11:57 год.; Богданівка–Кам’я 12:00–12:01 год.; пл. 1304 км 12:05–12:06 год.; Гуляй Поле 12:10–12:11 год.; Максимiвка 12:15–12:16 год.; Стриївка 12:22–12:23 год.; Ангеліівка 12:29–12:30 год.; Романівка 12:32–12:33 год.; Дачі 12:35–12:36 год.; Бірки–Великі 12:40–12:41 год.; Дичків 12:46–12:47 год.; Гаї Великі 12:51–12:52 год.; прибуття на ст. Тернопiль–Пас. 13:01 год.;

поїзд № 6209 «Пiдволочиськ–Тернопiль–Пас.» вирушатиме з Пiдволочиська 22:12 год.; Супранівка 22:17–22:18 год.; Росохуватець 22:22–22:23 год.; Богданівка–Кам’я 22:26–22:27 год.; пл.1304 км 22:31–22:32 год.; Гуляй Поле 22:35–22:36 год.; Максимiвка–терн. 22:40–22:4 год.; Стриївка 22:47–22:48 год.; Ангеліівка 22:54–22:55 год.; Романівка 22:57–22:58 год.; Дачі 23:01–23:02 год.; Бірки–Великі 23:05–23:06 год.; Дичків 23:12–23:13 год.; Гаї Великі 23:16–23:17 год.; прибуття на ст. Тернопiль–Пас. 23:26 год.;

поїзд № 6393 «Сарни–Ковель» вирушатиме зі ст. Сарни 20:25 год.; пл. Орловка 20:32–20:33 год.; рзд. Язвинка 20:36–20:43 год.; Чемерне 20:50–20:51 год.; Тутовичі 20:55–20:56 год.; пл. 329 км 21:02–21:03 год.; Антонiвка 21:12–21:13 год.; Желуцьк 21:24–21:25 год.; Жолуцьк 21:30–21:31 год.; Рафалiвка 21:42–21:43 год.; пл. 362 км 21:48–21:49 год.; Вараж 21:54–21:55 год.; Чарторийськ 22:02–22:03 год.; Медмежка 22:08–22:09 год.; Польська Гора 22:17–22:18 год.; Маневичi 22:29–22:30 год.; Троянiвка 22:45–22:50 год.; Повурськ 23:09–23:10 год.; прибуття у Ковель 23:55 год.;

поїзд № 6394 «Ковель–Сарни» вирушатиме з Ковеля 03:05 год.; Повурськ 03:52–03:53 год.; Троянiвка 04:11–04:50 год.; Маневичi 05:05–05:06 год.; Польська Гора 05:17–05:18 год.; Медмежка 05:25–05:26 год.; Чарторийськ 05:32–05:33 год.; Вараж 05:39–05:40 год.; пл. 362 км 05:46–05:47 год.; Рафалiвка 05:54–05:55 год.; Жолуцьк 06:04–06:05 год.; Желуцьк 06:11–06:12 год.; Антонiвка 06:23–06:24 год.; пл. 329 км 06:34–06:35 год.; Тутовичі 06:42–06:43 год.; Чемерне 06:48–06:49 год.; пл. Орловка 07:00–07:01 год.; прибуття у Сарни 07:10 год.;

поїзд № 963 «Сарни–Ковель» вирушатиме зі ст. Сарни 02:40 год.; пл. Орловка 02:41–02:42 год.; Чемерне 02:52–02:53 год.; Тутовичі 02:57–02:58 год.; пл. 329 км 03:04–03:05 год.; Антонiвка 03:14–03:15 год.; Желуцьк 03:26–03:27 год.; Жолуцьк 03:33–03:34 год.; Рафалiвка 03:45–03:47 год.; пл. 362 км 03:53–03:54 год.; Вараж 04:00–04:01 год.; Чарторийськ 04:10–04:11 год.; Медмежка 04:16–04:17 год.; Польська Гора 04:25–04:26 год.; Маневичi 04:40–05:10 год.; пл. 397 км 05:18–05:19 год.; Троянiвка 05:29–05:30 год.; Майдан 05:37–05:38 год.; Рись 05:43–05:44 год.; Заячівка 05:49–05:51 год.; Повурськ 05:58–05:59 год.; Луківка 06:08–06:09 год.; Грив’ятки 06:15–06:16 год.; Уховець 06:24–06:25 год.; Стебле 06:30–06:31 год.; пл. 442 км 06:38–06:39 год.; Білин-Волинськ. 06:43–06:44 год.; пл. 448 км 06:51–06:52 год.; прибуття у Ковель 06:58 год.;

поїзд № 964 «Ковель–Сарни» вирушатиме з Ковеля 21:20 год.; пл. 448 км 21:29–21:30 год.; Білин–Волинськ. 21:36–21:37 год.; пл. 442 км 21:41–21:42 год.; Стебле 21:49–21:50 год.; Уховець 21:55–21:56 год.; Грив’ятки 22:03–22:04 год.; Луківка 22:09–22:10 год.; Повурськ 22:18–22:19 год.; Заячівка 22:26–22:27 год.; Рись 22:33–22:34 год.; Майдан 22:39–22:40 год.; Троянiвка 22:48–22:56 год.; пл. 397 км 23:06–23:07 год.; Маневичi 23:15–23:32 год.; Польська Гора 23:44–23:45 год.; Медмежка 23:52–23:53 год.; Чарторийськ 23:59–00:17 год.; Вараж 00:23–00:24 год.; пл. 362 км 00:29–00:30 год.; Рафалiвка 00:37–00:50 год.; Жолуцьк 00:59–01:00 год.; Желуцьк 01:05–01:06 год.; Антонiвка 01:17–01:18 год.; пл.329 км 01:27–01:28 год.; Тутовичі 01:33–01:34 год.; Чемерне 01:38–01:39 год.; пл. Орловка 01:49–01:50 год.; прибуття у Сарни 01:58 год.;

поїзд № 967 «Сарни–Ковель» вирушатиме зі ст. Сарни 15:55 год.; пл. Орловка 16:04–16:05 год.; Чемерне 16:15–16:16 год.; Тутовичі 16:20–16:21 год.; пл. 329 км 16:27–16:28 год.; Антонiвка 16:37–16:38 год.; Желуцьк 16:49–16:50 год.; Жолуцьк 16:56–16:57 год.; Рафалiвка 17:08–17:09 год.; пл. 362 км 17:15–17:16 год.; Вараж 17:21–17:22 год.; Чарторийськ 17:29–17:30 год.; Медмежка 17:36–17:37 год.; Польська Гора 17:45–17:46 год.; Маневичi 17:57–17:58 год.; пл. 397 км 18:05–18:06 год.; Троянiвка 18:16–18:22 год.; Майдан 18:28–18:29 год.; Рись 18:34–18:35 год.; Заячівка 18:40–18:41 год.; Повурськ 18:47–18:59 год.; Луківка 19:07–19:08 год.; Грив’ятки 19:14–19:15 год.; Уховець 19:22–19:23 год.; Стебле 19:28–19:29 год.; пл. 442 км 19:36–19:37 год.; Білин-Волинськ: 19:41–19:42 год.; пл. 448 км 19:48–19:49 год.; прибуття у Ковель 19:58 год.;

поїзд № 962 «Старжава–Самбір» вирушатиме зі Старжави 05:17 год.; Зарічне 05:26–05:27 год.; Хирів Пас. 05:37–05:38 год.; Слохиня 05:46–05:47 год.; Городовичі 05:55–05:56 год.; Скелівка 06:01–06:02 год.; Сусідовичі 06:12–06:13 год.; Надиби 06:21–06:22 год.; Воютичі 06:27–06:28 год.; Бісковичі 06:34–06:35 год.; Дизпром 06:43–06:44 год.; прибуття у Самбір 06:50 год.;

поїзд № 965/966 «Нижанковичі–Самбір» вирушатиме з Нижанкович 14:28 год.; Борщовичі 14:38–14:39 год.; Нове Місто 14:50–14:51 год.; Боневичі 14:56–14:57 год.; Добромиль 15:06–15:07 год.; Рожеве 15:20–15:21 год.; Хирів–посада 15:35–15:36 год.; Хирів Пас. 15:48–16:04 год.; Слохиня 16:08–16:09 год.; Городовичі 16:17–16:18 год.; Скелівка 16:24–16:25 год.; Сусідовичі 16:35–16:36 год.; Надиби 16:42–16:43 год.; Воютичі 16:48–16:49 год.; Бісковичі 16:55–16:56 год.; Дизпром 17:03–17:04 год.; прибуття у Самбір 17:10 год.;

поїзд № 6095 «Здолбунiв-Пас.–Львів» вирушатиме зі ст. Здолбунів-Пас. 13:12 год.; Миколи Приходька 13:18–13:19 год.; Глинськ Загура 13:26–13:27 год.; Ульбарів 13:32–13:33 год.; Квітневе 13:36–13:37 год.; Озеряни 13:42–13:55 год.; Заруддя 14:00–14:01 год.; Мокрів 14:04–14:05 год.; Мирогоща 14:11–14:12 год.; Дубно 14:19–14:21 год.; Кам’яниця–волин: 14:27–14:28 год.; Підлужжя 14:31–14:32 год.; Птича 14:36–14:37 год.; Верба 14:42–14:43 год.; Турки 14:47–14:48 год.; Рудня–Почаївська 14:53–14:54 год.; Гаї Ситенські 15:00–15:01 год.; Михайлівка 15:05–15:06 год.; пл. 58 км 15:11–15:12 год.; Радивилiв 15:19–15:21 год.; Броди 15:31–15:33 год.; Пониковиця 15:40–15:41 год.; Заболотцi 15:47–15:48 год.; Кути 15:55–15:56 год.; Ожидiв16:01–16:02 год.; Закомар’я 16:07–16:08 год.; Петричі 16:12–16:13 год.; Утишків 16:16–16:17 год.; Красне 16:25–16:27 год.; Куткір 16:33–16:34 год.; Полтва 16:39–16:40 год.; Задвір’я 16:45–16:58 год.; Полониця 17:03–17:04 год.; Залуги 17:10–17:11 год.; Борщовичі 17:14–17:15 год.; пл. 1460 км 17:19–17:20 год.; Підбірці 17:27–17:28 год.; Підзамче 17:34–17:36 год.; прибуття у Львів 17:45 год.;

поїзд № 6305 «Ковель–Iзов» вирушатиме з Ковеля 16:25 год.; Фасти 16:31–16:32 год.; Люблінець–Волин. 16:41–16:42 год.; Ружин 16:52–16:53 год.; Турiйськ 17:04–17:05 год.; Обеніжи 17:13–17:14 год.; Туропін 17:20–17:21 год.; Овадно 17:32–17:38 год.; Володимир–Волин. 17:52–18:18 год.; Пост 8 км 18:27–18:28 год.; пл. П’ятидні 18:38–18:39 год.; Устилуг 18:46–18:54 год.; пл.27 км 19:01–19:04 год.; прибуття у Iзов 19:12 год.;

поїзд № 6309 «Ковель–Хотислав» вирушатиме з Ковеля 01:30 год.; Вербка 01:36–01:37 год.; Гредьки 01:56–01:57 год.; Журавлини 02:01–02:02 год.; Мизово 02:06–02:07 год.; Борзова 02:15–02:16 год.; Вижва (рзд.) 02:21–02:22 год.; Чевель 02:31–02:32 год.; Кримно 02:40–02:41 год.; Лютка 02:47–02:48 год.; Краска 02:55–02:56 год.; Заболоття 03:06–04:02 год.; прибуття у Хотислав 04:17 год.;

поїзд № 6310 «Хотислав–Ковель» вирушатиме з Хотислава 05:07 год.; Заболоття 05:22–05:48 год.; Краска 05:57–05:58 год.; Лютка 06:04–06:05 год.; Кримно 06:12–06:13 год.; Чевель 06:20–06:21 год.; Вижва (рзд.) 06:31–06:32 год.; Борзова 06:38–06:39 год.; Мизово 06:48–06:49 год.; Журавлини 06:54–06:55 год.; Гредьки 07:00–07:01 год.; Мощена 07:08–07:12 год.; Вербка 07:23–07:24 год.; прибуття у Ковель 07:30 год.;

поїзд № 6312 «Заболоття–Ковель» вирушатиме з Заболоття 11:55 год.; Краска 12:03–12:04 год.; Лютка 12:10–12:11 год.; Кримно 12:18–12:19 год.; Чевель 12:27–12:28 год.; Вижва(рзд.) 12:37–12:38 год.; Борзова 12:43–12:44 год.; Мизово 12:52–12:53 год.; Журавлини 12:58–12:59 год.; Гредьки 13:04–13:05 год.; Мощена 13:12–13:13 год.; Вербка 13:23–13:24 год.; прибуття у Ковель 13:30 год.;

поїзд № 6313 «Ковель–Заболоття» вирушатиме з Ковеля 14:20 год.; Вербка 14:26–14:27 год.; Мощена 14:37–14:38 год.; Гредьки 14:45–14:46 год.; Журавлини 14:50–14:51 год.; Мизово 14:56–14:57 год.; Борзова 15:05–15:06 год.; Вижва (рзд.) 15:11–15:12 год.; Чевель 15:20–15:21 год.; Кримно 15:28–15:29 год.; Лютка 15:37–15:38 год.; Краска 15:43–15:44 год.; прибуття на ст. Заболоття 15:54 год.;

поїзд № 6314 «Заболоття–Ковель» вирушатиме з Заболоття 17:25 год.; Краска 17:33–17:34 год.; Лютка 17:40–17:41 год.; Кримно 17:48–17:49 год.; Чевель 17:56–17:57 год.; Вижва(рзд.) 18:06–18:07 год.; Борзова 18:12–18:13 год.; Мизово 18:21–18:22 год.; Журавлини 18:28–18:29 год.; Гредьки 18:35–18:36 год.; Мощена 18:43–18:54 год.; Вербка 19:05–19:06 год.; прибуття у Ковель 19:12 год.;

поїзд № 6315 «Ковель–Хотислав» вирушатиме з Ковеля 20:23 год.; Вербка 20:29–20:30 год.; Мощена 20:42–20:43 год.; Гредьки 20:49–20:50 год.; Журавлини 20:55–20:56 год.; Мизово 21:01–21:02 год.; Борзова 21:10–21:11 год.; Вижва(рзд.) 21:16–21:17 год.; Чевель 21:25–21:26 год.; Кримно 21:33–21:34 год.; Лютка 21:41–21:42 год.; Краска 21:49–21:50 год.; Заболоття 21:59–22:25 год.; прибуття у Хотислав 22:40 год.;

поїзд № 6316 «Хотислав–Ковель» вирушатиме з Хотислава 23:30 год.; Заболоття 23:45–00:25 год.; Краска 00:36–00:37 год.; Лютка 00:43–00:44 год.; Кримно 00:52–00:53 год.; Чевель 01:00–01:01 год.; Вижва (рзд.) 01:11–01:12 год.; Борзова 01:19–01:20 год.; Мизово 01:28–01:29 год.; Журавлини 01:34–01:35 год.; Гредьки 01:39–01:40 год.; Мощена 01:47–01:52 год.; Вербка 02:06–02:07 год.; прибуття у Ковель 02:14 год.;

поїзд № 6341 «Заболоття–Брест» вирушатиме з Заболоття 13:00 год.; прибуття у Хотислав 13:13 год.;

поїзд № 6342 «Брест–Заболоття» вирушатиме з Хотислава 08:37 год.; прибуття на ст. Заболоття 08:50 год.;

поїзд № 6343 «Заболоття–Брест» вирушатиме з Заболоття 16:40 год.; прибуття у Хотислав 16:53 год.;

поїзд № 6344 «Брест–Заболоття» вирушатиме з Хотислава 11:06 год.; прибуття на ст. Заболоття 11:19 год.;

поїзд № 6323 «Олевськ–Сарни» вирушатиме з Олевська 04:32 год.; Сновидовичі 04:48–04:49 год.; Остки 05:02–05:03 год.; пл. 259 км 05:10–05:11 год.; Рокитне-Волин. 05:21–05:22 год.; Осницьк 05:29–05:30 год.; Томашгород 05:39–05:40 год.; Крута Слобода 05:45–05:46 год.; Заверіччя 05:52–05:53 год.; Клесiв 06:00–06:08 год.; Страшiв 06:20–06:21 год.; пл. 306 км 06:28–06:29 год.; прибуття у Сарни 06:40 год.;

поїзд № 6326 «Сарни–Олевськ» вирушатиме зі ст. Сарни 20:31 год.; пл. 306 км 20:45–20:46 год.; Страшiв 20:54–20:55 год.; Клесiв 21:10–21:17 год.; Заверіччя 21:25–21:26 год.; Крута Слобода 21:33–21:34 год.; Томашгород 21:42–21:43 год.; Осницьк 21:53–21:54 год.; Рокитне–Волин. 22:05–22:35 год.; пл. 259 км 22:44–22:45 год.; Остки 22:54–23:23 год.; Сновидовичі 23:36–23:37 год.; прибуття в Олевськ 23:52 год.;

поїзд № 6333 «Здолбунiв-Пас.–Удрицьк» вирушатиме зі ст. Здолбунів-Пас. 12:22 год.; Квасилів 12:27–12:28 год.; Басів Кут 12:32–12:33 год.; Дворецька 12:39–12:40 год.; Рiвне 12:43–12:47 год.; Шпанів 12:56–12:57 год.; Решуцьк 13:05–13:06 год.; Кустин 13:11–13:12 год.; Олександрія–Рів. 13:16–13:17 год.; Волошки 13:20–13:21 год.; Любомирськ 13:27–13:28 год.; Кам’яногірськ 13:33–13:34 год.; Лісопіль 13:42–13:43 год.; Костопiль 13:48–13:49 год.; Рокитне 13:55–13:56 год.; Пісків 14:01–14:02 год.; Моквин 14:09–14:10 год.; Яринівка 14:16–14:17 год.; Малинськ 14:27–14:28 год.; Карачун 14:34–14:35 год.; Немовичi 14:44–14:45 год.; пл. 79 км 14:52–14:53 год.; пл. 84 км 14:59–15:00 год.; Сарни 15:06–15:20 год.; Стрiльськ 15:36–15:37 год.; Білятин 15:43–15:44 год.; Любиковичі 15:48–15:49 год.; Дубровиця 15:57–16:00 год.; Колки 16:06–16:07 год.; Заслуччя 16:12–16:13 год.; Милячi 16:20–16:21 год.; Лугове 16:26–16:27 год.; прибуття у Удрицьк 16:40 год.;

поїзд № 6389 «Горинь–Здолбунiв-Пас.» вирушатиме зі ст. Горинь 13:00 год.; Удрицьк 13:17–13:57 год.; Лугове 14:07–14:08 год.; Милячi 14:13–14:14 год.; Заслуччя 14:22–14:23 год.; Колки 14:29–14:30 год.; Дубровиця 14:37–14:38 год.; Любиковичі 14:47–14:48 год.; Білятин 14:52–14:53 год.; Стрiльськ 15:00–15:01 год.; Сарни 15:16–15:40 год.; пл. 84 км 15:47–15:48 год.; пл. 79 км 15:55–15:56 год.; Немовичi 16:06–16:08 год.; Карачун 16:16–16:17 год.; Малинськ 16:25–16:26 год.; Яринівка 16:35–16:36 год.; Моквин 16:43–16:44 год.; Пісків 16:51–16:52 год.; Рокитне 16:58–16:59 год.; Костопiль 17:06–17:08 год.; Лісопіль 17:13–17:14 год.; Кам’яногірськ 17:22–17:23 год.; Любомирськ 17:31–17:32 год.; Волошки 17:39–17:40 год.; Олександрія–Рів. 17:44–17:45 год.; Кустин 17:49–17:50 год.; Решуцьк 17:56–17:59 год.; Шпанів 18:07–18:08 год.; Рiвне 18:16–18:22 год.; Дворецька 18:24–18:25 год.; Басів Кут 18:30–18:31 год.; Квасилів 18:35–18:36 год.; прибуття на ст. Здолбунiв-Пас. 18:44 год.;

поїзд № 6217 «Барановичі–Удрицьк» вирушатиме зі ст. Горинь 15:11–15:49 год.; прибуття у Удрицьк 16:04 год.;

поїзд № 6218 «Удрицьк–Барановичі» вирушатиме зі ст. Удрицьк 17:21 год.; прибуття у Горинь 17:36–18:26 год.;

поїзд № 6352 «Луцьк–Здолбунiв-Пас.» вирушатиме з Луцька 04:26 год.; Прилуцька 04:28–04:29 год.; Промислова 04:33–04:34 год.; Дачне 04:37–04:38 год.; Жабки 04:41–04:42 год.; Кiверцi 04:46–04:52 год.; Веснянка 04:59–05:00 год.; Звірів 05:05–05:06 год.; б/п Арматнюв 05:11–05:12 год.; Пальче 05:18–05:19 год.; Олика 05:27–05:28 год.; Ромашківка 05:35–05:36 год.; Цумань 05:43–05:45 год.; Новостав 05:52–05:53 год.; Ветеранів 05:58–05:59 год.; Клевань 06:03–06:04 год.; Оржів 06:08–06:09 год.; Грабів 06:11–06:12 год.; Рогачів 06:16–06:17 год.; Городок 06:20–06:21 год.; Обарiв 06:26–06:27 год.; Великий Олексин 06:31–06:32 год.; Рiвне 06:38–06:49 год.; Дворецька 06:51–06:52 год.; Басів Кут 06:56–06:57 год.; Квасилів 07:01–07:02 год.; прибуття на ст. Здолбунiв-Пас. 07:07 год.;

поїзд № 6364 «Луцьк–Ковель» вирушатиме з Луцька 04:42 год.; Прилуцька 04:45–04:46 год.; Промислова 04:48–04:49 год.; Дачне 04:53–05:09 год.; Жабки 05:14–05:15 год.; Кiверцi 05:20–05:40 год.; Клепачів 05:48–05:49 год.; Валер’янівка 05:55–05:56 год.; Рожище 06:01–06:02 год.; Бірок 06:10–06:11 год.; Переспа 06:15–06:19 год.; Трилісці 06:24–06:25 год.; Стохід 06:29–06:30 год.; Голоби 06:37–06:38 год.; Вівчиськ 06:42–06:43 год.; Погиньки 06:47–06:48 год.; Дроздні 06:51–06:52 год.; Любитiв 06:56–06:57 год.; Колодяжне 07:05–07:06 год.; Білий Налив 07:10–07:11 год.; прибуття у Ковель 07:14 год.;

поїзд № 6369 «Кiверцi–Стоянiв» вирушатиме зі ст. Кiверцi 20:30 год.; Жабки 20:34–20:35 год.; Дачне 20:40–20:45 год.; Промислова 20:50–20:51 год.; Прилуцька 20:53–20:54 год.; Луцьк 20:57–21:04 год.; Автозавод 21:11–21:12 год.; Гнідава 21:22–21:34 год.; Промінь 21:40–21:41 год.; Оздів 21:51–21:52 год.; Лаврів 22:00–22:01 год.; Несвiч–Волинськ. 22:06–22:07 год.; Вигуричі 22:14–22:15 год.; Дубова Корчма 22:20–22:21 год.; Ниви Губинські 22:27–22:28 год.; Сенкевичiвка 22:33–22:34 год.; Венгрівка 22:45–22:46 год.; Звиняче 22:52–22:53 год.; Застав’я 22:57–22:58 год.; Галичани 23:05–23:06 год.; Горохiв 23:14–23:15 год.; пл. 98 км 23:23–23:24 год.; Брани 23:32–23:33 год.; прибуття у Стоянiв 23:46 год.;

поїзд № 7632 «Рiвне–Здолбунiв-Пас.» вирушатиме з Рiвного 12:53 год.; прибуття на ст. Здолбунiв-Пас. 13:07 год.;

поїзд № 7633 «Здолбунiв-Пас.–Рiвне» вирушатиме зі ст. Здолбунiв-Пас. 12:43 год.; прибуття у Рiвне 13:00 год.;

поїзд № 6413 «Iв.-Франкiвськ–Ходорiв» вирушатиме з Ів.-Франкiвська 14:48 год.; Угринів 14:54–14:55 год.; Ямниця 15:00–15:02 год.; Єзупіль 15:12–15:14 год.; Дубiвцi 15:23–15:25 год.; Тустань 15:30–15:31 год.; Галич 15:36–15:38 год.; Бовшів 15:45–15:46 год.; Бурштин 15:53–15:55 год.; Мартинів 16:02–16:03 год.; Тенетники 16:08–16:09 год.; Букачiвцi 16:15–16:17 год.; Село Чернів 16:22–16:23 год.; Чернів 16:28–16:29 год.; Журавно 16:36–16:38 год.; Молодинче 16:43–16:44 год.; Бортники 16:48–16:49 год.; прибуття у Ходорiв 16:58 год.;

поїзд № 954 «Вижниця–Чернівці» вирушатиме зі ст. Вижниця 02:39 (замість 03:39) Чорногузи 02:50–02:51 год.; Іспас 03:00–03:02, далі — за діючим розкладом;

поїзд № 6426 «Стрий–Ів.-Франківськ» вирушатиме зі Стрия 02:10 (замість 03:10) год.; Довге-Морш.02:31–02:32 год.; Моршин 02:37–02:40 год.; Лісовичі 02:46–02:47 год.; Болехів 04:03–04:05, далі – за діючим розкладом; 

поїзд № 6445/6446 «Коломия–Ворохта–Коломия» відправленням з Ворохти 30.03.2019 р. та з Коломиї 31.03.2019 р. — не курсуватиме; 

поїзд № 962 «Старжава–Самбір» вирушатиме зі Старжави 05:17 год.; Зарічне 05:26–05:27 год.; Хирів Пас. 05:37–05:38 год.; Слохиня 05:46–05:47 год.; Городовичі 05:55–05:56 год.; Скелівка 06:01–06:02 год.; Сусідовичі 06612–06:13 год.; Надиби 06:21–06:22 год.; Воютичі 06:27–06:28 год.; Бісковичі 06:34–06:35 год.; Дизпром 06:43–06:44 год.; прибуття у Самбір 06:50 год.;

поїзд № 965/966 «Нижанковичі–Самбір» вирушатиме з Нижанковичів 14:28 год.; Борщовичі 14:38–14:39 год.; Нове Місто 14:50–14:51 год.; Боневичі 14:56–14:57 год.; Добромиль 15:06–15:07 год.; Рожеве 15:20–15:21 год.; Хирів–посада 15:35–15:36 год.; Хирів Пас. 15:48–16:04 год.; Слохиня 16:08–16:09 год.; Городовичі 16:17–16:18 год.; Скелівка 16:24–16:25 год.; Сусідовичі 16:35–16:36 год.; Надиби 16:42–16:43 год.; Воютичі 16:48–16:49 год.; Бісковичі 16:55–16:56 год.; Дизпром 17:03–17:04 год. прибуття у Самбір 17:10 год.

Львівська залізниця закликає пасажирів бути уважними та планувати свої поїздки з урахуванням переходу на літній час та змін у графіку руху поїздів. Довідкову інформацію про розклад руху поїздів територією Львівської магістралі можна дізнатися у довідкових бюро на вокзалах і станціях. Телефони довідкового бюро вокзалу станції Львів: (032) 226–20–68, 226–15–95. Телефон довідкового бюро Львівського приміського вокзалу: 226–10–06.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!