На львівському ринку виявлено незаконний кальянний тютюн (фото)

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Львівській області в рамках проведення заходів по операціях «Акциз‒2019» та «Рубіж» було встановлено, що на території одного з ринків м. Львова здійснюється зберігання з метою подальшого збуту та збут тютюнових виробів (кальянного тютюну) без жодних дозвільних документів (ліцензій). Про це інформує ДФС у Львівській області.

Реалізація товару здійснювалась згідно з попереднім замовленням, в тому числі і через Інтернет-оголошення. Жодних фіскальних чеків, чи документів про походження тютюнових виробів не видавалося.

За результатами проведених заходів вилучено та передано на матеріальне зберігання тютюнові вироби — кальянний тютюн різних торгових марок: “Sherbetli”, “Sultan”, “Volcano”, “Fosil”, “4:20”, “Milano”, “Hovey Badger”, “Buta, Mazaya”, “Element”, “Flame”, “Fresh”, “Dead Horse”, “Adalya”, “Dark siele”, “Fumari” орієнтовною вартістю 1,1 млн гривень.

Стосовно правопорушника складено протокол за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який скеровано до суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!