На Львівській митниці ДФС конфіскували велику партію одягу, рюкзаків та взуття (ФОТО)

Понад 180 пар взуття та майже 300 шт. одягу громадяни України намагались ввезти в Україну з порушенням митних правил. Про це повідомили у прес-службі ДФС у Львівській області.

Так, сьогодні зранку, у пункт пропуску «Шегині–Медика», прибуло три мікроавтобуси, під керуванням громадян України. Для перетину кордону обрали смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявили про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Під час митного контролю, мікроавтобуси скерували в місце поглибленого огляду транспортних засобів та товарів.

Там, у їх салонах серед особистих речей було виявлено товари, вартість яких відповідно до ст. 374 Митного кодексу України перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України.

Зокрема, в одному з них було 168 пар взуття, 95 шт. одягу, в іншому — 34 шт. нових рюкзаків, дорожніх сумок, взуття, комбінезонів, у третьому — 184 шт. різного одягу (футболки, сорочки, куртки).

Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його вартість буде з’ясовано додатково. Справи скерують до суду.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!