На Личаківському кладовищі вшанували пам`ять новітніх Героїв

 

Сьогодні, 21 листопада, на Личаківському кладовищі у Львові відбулися заходи зі вшанування пам’яті новітніх українських Героїв, які віддали своє життя у боротьбі за Україну. Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Представники обласної влади, українські військові, представники духівництва та громадськість поклали квіти до могил загиблих під час Революції Гідності борців за волю України, похованих на полі почесних поховань № 67.

Військові капелани та священники відслужили панахиду за новітніми Героями, а також молились за мир на українській землі.

«Революційні події 2013–2014 років продемонстрували силу духу українського суспільства. Ми з великими болем згадуємо їх. 20 мешканців нашої області стали небесним військом Героїв, понад дві сотні постраждали. Деякі із Героїв Небесної Сотні поховані на Личаківському кладовищі, цеВолодимир Бойків, Юрій Вербицький, Андрій Дигдалович, Богдан Ільків. Сьогодні також вшанували пам’ять Героїв Українигенерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка. Всі вони поклали найціннішежиття, за бажання мати власну гідність, свободу та прагнення жити у власній незалежній державі. Їх подвиг став переломним в історії України та в нашій пам’яті назавжди залишиться прикладом національної єдності та духовної перемоги»,повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!