На матчі збірних України та Боснії і Герцеговини у Львові пускатимуть лише вакцинованих відвідувачів: умови

У вівторок, 12 жовтня, на стадіоні «Арена Львів» відбудеться відбірковий матч Чемпіонату світу з футболу за участі збірних України та Боснії і Герцеговини.

Однак, через епідемію Covid-19 на матч зможуть потрапити лише ті вболівальники, які мають сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест. Про це на сьогоднішній зустрічі з журналістами повідомив міський голова Андрій Садовий, разом з іншими обмеженнями, які чекають львів’ян наступного тижня. 

«Ми поставили достатньо жорстку вимогу для Федерації футболу (з якою вони погодились) — на стадіон мають право ввійти тільки ті особи, які або вакциновані, або мають негативний ПЛР-тест. Я розумію, що багато людей, які купили квитки, не зможуть потрапити на матч, але іншої альтернативи немає», — сказав на брифінгу після міської комісії з питань ТЕБ і НС Андрій Садовий, міський голова Львова.

Детально умови відвідування матчу повідомили на сторінці Арени Львів.

Вхід на стадіон буде можливий для вболівальників, які пред’являть:
 — негативний результату ПЛР-тестування на COVID-19, який зроблений не більш ніж за 72 години до початку заходу.
 — експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 не більш ніж за 72 години до початку заходу;
 — документ, що підтверджує повну вакцинацію.

Діти віком до 18 років, які матимуть окреме місце, зможуть потрапити на стадіон лише пред’явивши квиток на матч (такі вболівальники не потребують довідки про вакцинацію чи проходження тестів).

У додатку “ДІЯ” вболівальник зможете показати цифровий сертифікат про вакцинацію від COVID-19.

Також хочемо наголосити на тому, що біля стадіону будуть працювати амбулаторії, де кожен матиме змогу здати експрес-тест на антигени.

Усі відвідувачі матчу, мають перебувати у масках, закриваючи ними ніс і рот, пройти температурний скринінг та надати документи, які посвідчують особу.

Вболівальники мають право:

Потрапити на територію стадіону при пред’явленні одного з наступних документів, разом з документом, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус»:
— квитка на матч;
— сезонного абонементу (у разі наявності такого);
— запрошення;
— акредитаційної картки встановленого зразку, яка дає право проходу;
— перепустки для в’їзду автотранспорту на територію стадіону та його паркування;
— негативний результат тестування на СOVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до матчу, або сертифікату, що підтверджує вакцинацію від СOVID-19.

Особа повинна мати при собі відповідний документ, у разі прийняття такого рішення відповідними органами.

‼️Якщо ім’я та прізвище на квитку, сезонному абонементу, запрошенні, будуть відрізнятися від даних в документі, що посвідчують особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» у вході на стадіон буде відмовлено без компенсації вартості квитка

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!