На місці знищеного "Океану" пропонують громадський простір (фото) | Новини Львова та Західної України| VARTA1

На місці знищеного “Океану” пропонують громадський простір (фото)

Виконком на сьогоднішньому позачерговому засіданні скасував рішення про надання компанії “Ріел-естейт груп” містобудівних умов та обмежень на реконструкцію будівлі (по факту компанія сама ліквідувала об’єкт, на реконструкцію якого мала дозвіл). Про це сьогодні повідомляла сьогодні “Варта1”.

Фото: ДАБІ, теперішній вигляд “Океану”

На даний момент, як запевнив мер міста, звертаються до Держархбудінспекції з вимогою скасувати дозвіл на початок будівельних робіт та призначити штраф максимального розміру за цей акт вандалізму. 

Фото: “Варта1”, таким залишиться в пам’яті львів’ян

“Надалі, спільно з мистецькими та архітектурними колами, а також мешканцями навколишніх будинків, проведемо роботу і визначимо, що саме має бути на цьому місці. Моя позиція й ідея — там повинен з’явитись мистецький центр з гарним громадським простором. Розумію, що в первісному вигляді мозаїку Володимира Патика відновити не вдасться, але сподіваюсь що фахівці з Академії мистецтв запропонують таке рішення, яке дозволить максимально компенсувати громаді цю втрату. До роботи попередньо вже долучився син Володимира Патика Остап, який сам є митцем та допомагав татові в роботі над мозаїкою з рибами”, — зазначив мер міста.

Нагадаємо, мозаїка створив Володимир Патик — представник Галицької школи живопису, один з найвидатніших постатей в українському малярстві другої половини 20 століття.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM