На Миколаївщині чоловік врятував життя дівчинці, яка тонула в каналі (фото)

Чоловік врятував життя 13-річній дівчині, яка тонула у каналі. Про це повідомляє пресслужба МВС України.

Віктор Радченко, оглядач каналів Управління каналів річки Інгулець, що на Миколаївщині,  розповів, як усе відбувалось блискавично.

“Я був у приміщенні сторожки. Чую, кричить хлопчик: «Дядя Вітя, Катя тоне!» Побіг вздовж каналу відразу до місця пригоди. Стрибнув у воду і відчуваю, що течією відносить дуже швидко. Там дітям із головою, а я дістаю дно кінчиками пальців ніг. Вхопив Катю та намагаюся вийти на берег — це можливо зробити лише в одному місці. На березі ростуть кущі — є за що зачепитись — та й мілкіше. Місцями мені було з головою, ще й Катя підтоплювала, тому доводилося підстрибувати, щоб не захлинутись. Так і робив крок за кроком, аж до самого берега. Рухався, тримаючи її перед собою за ногу і плече, приблизно метрів із 70. Це так виснажило, та й наковтався води. Коли вибрались, у Каті зовсім не було сил, губи посиніли, воду відкашлювала. Присіла навколішки і приходила до тями”, — розповів чоловік.

Як з’ясувалось, діти купались у каналі вчотирьох — двоє дівчат та двоє хлопців. Стрибали бомбочками, аж раптом Катю почало тягнути течією і не вдавалось проти цього нічого вдіяти. Всі хотіли допомогти, кидали рушник, щоб витягти дівчину, але той намочився, став важким і потонув. Хотіли вхопити за руку, але і це не вдавалося. Тому й покликали на допомогу Віктора Радченко.

Катя, якій 13 років, розповіла, що дуже перелякалась і наковталась води.

Дівчинка щиро вдячна своєму рятівникові.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!