На подвір’я приватного будинку з Яворівського полігону залетів снаряд

Опубліковано 3 Квітня 2020 о 12:33

Учора, 2 квітня, у Львівській області поблизу військового полігону на територію приватного будинку впав снаряд. Боєприпас вилучили. Зараз проводиться слідство.

Про це йдеться на сайті Міноборони.

“2 квітня, близько 17.15 год., поблизу території Міжнародного центру миротворчості та безпеки (с. Старичі, Львівська область), на територію подвір’я приватного будинку у с. Верещиця, Яворівського району, Львівської області, впав снаряд, що не розірвався”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що, внаслідок інциденту, постраждалих немає, матеріальної шкоди не завдано, постраждалих осіб не має.

На місце події прибула група розмінування військової частини, яка вилучила елементи боєприпасу й забрала їх у безпечне місце.

До з’ясування всіх причин та обставин події на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки міністр оборони заборонив стрільби даними типами боєприпасів.

За повідомленням ВСП у ЗС України, унаслідок інциденту до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне правопорушення. Слідство триває

Нагадаємо, у лісосмузі на Яворівському полігоні, що у Львівській області, знайшли тіла двох чоловіків. Один загиблий — військовий-контрактник, другий — цивільний місцевий мешканець.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM