На польсько-українському кордоні кілька днів працюватиме додатковий перехід

Опубліковано 5 Серпня 2019 о 16:44

Від четверга до суботи на південному сході Польщі працюватиме додатковий пункт перетину кордону з Україною, повідомляє “Польське радіо”.

На польсько-українському кордоні, поблизу сіл Волосате-Лубня, на південному сході Польщі, від найближчого четверга працюватиме додатковий прикордонний контроль. Про це повідомила речниця Бескидського відділу Прикордонної служби Ельжбєта Пікор.

Ним можна буде користуватися включно до суботи.

Вона додала, що прикордонний пункт пропуску буле працювати від четверга до суботи включно між 9 та 18 годинами, у межах перевалу Бескид, поблизу гори Менчил.

«Перетинати кордон зможуть усі особи, незалежно від громадянства, на підставі документів, що дозволяють переходити кордон. Туристи зможуть перетнути кордон пішки та на велосипеді. Кожний мандрівник мусить пройти контроль польських та українських прикордонників і митників», — додала майор Ельжбєта Пікор.

Вона зазначила, що громадяни держав Європейського Союзу повинні мати із собою дійсний паспорт, а громадяни України, крім паспорта, повинні мати також візу або документ, що дозволяє перебування, або ж дозвіл у межах місцевого прикордонного руху.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM