На Полтавщині 15-річний юнак зізнався у зґвалтуванні неповнолітньої

Суд Полтавської області підтримав клопотання слідчих відділу № 2 Кременчуцького районного управління поліції, погоджене з керівництвом Козельщинського відділу  Глобинської окружної прокуратури, та узяв під варту 15-річного юнака строком на 60 діб без права внесення застави. Про це інформує відділ комунікації поліції Полтавщини.

Підозрюваний повністю визнав свою вину у скоєнні інкримінованого йому злочину.

Неповнолітньому жителю Козельщинської  тергромади вручили підозру у зґвалтуванні (ч. 3 ст. 152 Кримінального кодексу України) 16-річної неповнолітньої жительки с. Бреусівка Козельщинської тергромади, тіло якої виявили, 30 квітня, на узбіччі місцевої дороги перехожі.

На даний час слідчі поліції здійснюють розслідування за трьома статтями Кримінального кодексу України: умисне вбивство (ч. 1 ст. 115) зґвалтування неповнолітньої (ч. 3 ст. 152)  та ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, якщо це діяння спричинило смерть потерпілої особи (ч. 3 ст. 136).

Також, поліцейські встановили особу, яка продала горілку неповнолітньому із компанії, в якій відпочивала померла 16-річна дівчина. Відносно 39-річної місцевої жінки поліцейські склали адміністративний протокол за частиною 3 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, 16-річна дівчина відпочивала в компанії своїх знайомих, вживаючи разом із ними спиртні напої. У свідоцтві про смерть дівчини судово-медичним експертом Кременчуцького бюро СМЕ зазначено, що вона померла внаслідок отруєння алкоголем, набряку головного мозку та токсичної енцефалопатії. Слідством підтверджено зґвалтування дівчини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!