На Полтавщині попрощалися з військовим, який помер у Львові після поранення на Донбасі

Військового Юрія Опришка із Полтавщини, який помер у військовому госпіталі Львова, поховали 10 травня. Прощання з ним розпочали у Кременчуці зранку, повідомляє “Суспільне”.

Нагадаємо, що помер воїн 7 травня у шпиталі, після місяця лікування.

Юрія Опришка відспівують у Свято-Миколаївському соборі у Кременчуці, а поховають у селі Ялинці, звідки він родом. Аби попрощатися з ним, зібралися рідні, знайомі, бойові побратими та місцеві мешканці.

Близько 13:20 год, загиблого перевезли у село, де він народився і проживав. На місцевому кладовищі його поховають. Попрощатися з Юрієм Опришком прийшло більше сотні селян.

Військовий служив у 53-й бригаді. Контракт зі Збройними силами спочатку підписав 2015, а демобілізувався узимку 2016. На службу повернувся 2019. Тоді попросився у штурмовий батальйон «Айдар». Мав позивний «Боня».

9 квітня Юрій Опришко отримав кульове поранення у потилицю. Спочатку його лікували в Маріуполі, а згодом перевезли у львівський військовий госпіталь. Поруч із ним у лікарні весь час була дружина Леся. Чоловік помер зранку 7 травня, у шпиталі, розповів речник обласного центру комплектування та соцпідтримки Роман Істомін.

У Юрія Опришка залишилися мати, дружина та двоє дітей — чотирирічна донька та двадцятирічний син.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!