На проспекті Чорновола триває ремонт дороги: що змінилося і що зміниться після ремонту

Опубліковано 7 Травня 2019 о 15:00

Координатор ГО “Варта1” Ігор Зінкевич, на своїй сторінці в соціальній мережі “Facebook”, опублікував інформацію щодо ремонту на проспекті Чорновола, на ділянці від кільцевого перехрестя вулиці Липинського та пр. Чорновола до парку 700-річчя Львова.

“Так як багато місцевих мешканців і не тільки, цікавляться, як виглядатиме вулиця і що саме передбачається до виконання, надаю схему запланованих робіт.
Наразі, розпочаті роботи з облаштування пішохідної та велосипедної доріжки з правої сторони від кільцевого перехрестя і до парку 700-річчя. Наступним кроком мають бути розпочаті роботи від будинку «Ювілейний», пр. Чорновола 59, до повороту на Брюховичі, з побудовою нової розв’язки: створення кільця на вулиці Варшавська–Замарстинівська. Загалом, велодоріжка має пройти через проспект Чорновола, вулицю Варшавську та Замарстинівську”, — йдеться у дописі Зінкевича.

Попередня вартість запланованих робіт становить 36,2 млн гривень. Завершити будівництво планують до 2020 року.

Окрім велодоріжки, паралельно за її маршрутом, відремонтують пішохідну зону, облаштують паркомісця, водовідведення та освітлення, встановлять нові дорожні знаки та світлофори, нанесуть розмітку, облаштують вуличні меблі, частково замінять тролейбусну контактну мережу та реконструюють кільце Замарстинівська–Варшавська.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM