На проспекті Чорновола тривають роботи з будівництва велодоріжки: стан (фото)

Опубліковано 17 Червня 2019 о 13:22

У Львові планують розширити велоінфраструктуру. Одним з наймасштабніших проектів є будівництво велодоріжки на пр. Чорновола, який дозволить з’єднати центр міста з смт Брюховичі. Про те, як проходять роботи з будувництва повідомив депутат Львівської міської ради, Ігор Зінкевич.

Депутат оприлюднив фото стану ремонтних робіт від кільця пр. Чорновола по правій стороні до вул. Торф’яна. 

“Нагадую, що на проспекті Чорновола триває облаштування доріжки протяжністю у 6 км в обидва боки. Проектом передбачено велосипедну доріжку від вул. Липинського до вул. Варшавської, далі від вул. Замарстинівської до вул. Мазепи. Що вдасться зробити цього року — залежить від фінансування, бо загальна вартість проекту, разом з тротуарами і перехрестям на вул. Варшавській, Замарстинівській — 36 млн грн”, — повідомив депутат.

Додамо, що проектом передбачено облаштування тротуарів, безпечних переходів з тактильною плиткою, паркувальних лотів, встановлення якісного освітлення та облаштування кільця на вул. Варшавська–Замарстинівська.

Раніше на брифінгу, Павло Коцюруба, представник підрядної організації «Львівська дорожня служба», повідомив, що станом на сьогодні вже виконано 90% робіт згідно з цьогорічним фінансуванням.

Якщо місто профінансує додатково цей об’єкт, то підрядник готовий завершити його до кінця цього року.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM