На Прикарпатті поліція шукає псевдопокупця, що ошукав жінку на 17 000 гривень

У п’ятницю, 40-річна мешканка Калуша повідомила поліціянтам, що мала намір продати меблі та для того скористалась одним зі спеціалізованих вебсайтів із купівлі/продажу товарів у мережі Інтернет і була ошукана. Про це повідомили у пресслужбі поліції Івано-Франківської області.

Зараз поліція розшукує псевдопокупця, який шахрайським методом виманив у жінки 17 тисяч гривень.

“До потерпілої зателефонував нібито покупець і домовився про оплату та купівлю вказаного товару. Шахрай сказав, що готовий оплатити товар та запропонував заявниці здійснити переказ коштів через банківський термінал. Він повідомив, що їй потрібно відкрити нібито «банківський електронний гаманець». Але, щоб зловмисник зміг відправити туди кошти, обов’язкова умова така, що на рахунку мають бути гроші. Він запропонував заявниці на рахунок поставити певну суму коштів. Жінка, нічого не підозрюючи, зі свого банківського рахунку зняла гроші в сумі 17 000 гривень та перерахувала їх не на так званий «банківський електронний гаманець», а на номер мобільного телефону псевдопокупця”, — повідомили у поліції.

Читайте також:   На Сході України ворог відкрив вогонь поблизу Шумів

Після здійснення операції, зв’язок із покупцем безнадійно обірвався, тоді жінка зрозуміла, що її обшахрували та одразу ж звернувся до поліції.

Відомості за вказаним фактом внесено сектором дізнання Калуського відділу поліції в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінального правопорушення (проступку) передбаченого ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!