На приватному подвір’ї у Винниках виявили “австрійську” бруківку

Львівська поліція з’ясовує походження бруківки, виявленої на приватній території у м. Винники.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, мерія оперативно відреагувала на інформацію у соцмережах про виявлену бруківку на приватній території у м. Винники на вул. Озерній.

Зокрема, зранку туди виїхали представники департаменту житлового господарства та інфраструктури, викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка зараз з’ясовує походження бруківки.

“Ми оперативно відреагували на інформацію про виявлену бруківку у Винниках на вул. Озерній. Зранку туди виїхали представники департаменту, представники ЛКП «Львівавтодор». Зі слів власника, це його власна бруківка, яку він придбав на сайті OLX. Ця бруківка була демонтована з приватної території колишньої ШРБУ № 1. У власника є підтвердження цих слів, яке він готовий надати поліції. Однак ми викликали слідчо-оперативну групу поліції, яка зараз з’ясовує цю ситуацію”, — повідомила Ірина Маруняк.

Напередодні депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич виклав у “Facebook” фото великої кількості бруківки, яка була розвантажена за одним із будинків на вул. Озерній.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!