На Рівненщині батьки та вчителі звинувачують директора школи у жорстокому поводженні з дітьми (ВІДЕО)

Чи не все село Вербівка, на Рівненщині, повстало проти директора школи, котрому закидають деспотизм і грубе поводження з дітьми та їх батьками. Чоловіка вже звільнили, однак він через суд поновився на посаді, йдеться у сюжеті “ТСН.19:30”.

Сварки, взаємні звинувачення та погрози не пускати дітей до школи — у клубі невеличкого села Вербівка так гаряче не було ніколи. З районного центру навіть скерували поліцію, аби слідкувати за порядком. Усі пристрасті через місцеву школу — батьки та вчителі збунтувалися через директора, якого сільська рада звільнила торік, а той через суд поновився.

“Він ображав, і не тільки він — і його син теж, як був на посаді вчителя фізкультури. І його син називав і дебілами, і придурками”, — розповіла дев’ятикласниця Діана Бродська.

“Дітям, батьки яких не поздавали на скакалки, на м’ячі — не давали ні м’яча, ні ходити по тих коридорам. Було, як гестапо, деті мали сидіти у своїх класах. Неможна було ходити”, — каже матір школярів Олеся Богатько.

У кожного із десятків батьків свої претензії до колишнього директора. Кажуть, він штовхав дітей, нецензурно лаяв та навіть простягав руки до батьків. Таке було із пані Зоєю, коли її уповноважили у школі роздати дітям гуманітарну допомогу з-за кордону.

“Мені сказали всім роздати, щоб з першого по дев’ятий класс — ні, дев’ятий клас не заслуговує, вони дебіли. Так і говорив. Почалася у нас перепалка, і він підняв на мене руку. Добряче так пхнув — впала на комп’ютерні класи”, — каже багатодітна матір Зоя Козубовська. Та останньою краплею стало побиття директором 16-річного хлопця.

“Каже, я не пам’ятаю, скільки раз він мене стукав, і почав душити. Душив, а я все руками відкидав руки його, а він все душив”, — розповіла матір постраждалого Галина Різанович. 

Вчителі запевняють, що й самі відчували психологічний тиск від керівника.

“Були в нас і суперечки різні, і по роботі були суперечки, і плакали колись”, — зізнається вчителька української мови та літератури Інна Леоновець. Однак, сам директор вважає, що проти нього змовилися і зводять наклеп.

“Я вам скажу: все, що ви мені озвучили — це чиста неправда. Це масова агітаційна робота зі сторони керівництва громади, нинішнього директора школи”, — каже Анатолій Розанович. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!