На Рівненщині дільничий з рятувальниками витягнули з ставка 16-річного підлітка (фото, відео)

Опубліковано 11 Квітня 2018 о 19:00

У Великодню ніч дільничний офіцер поліції Руслан Ягодка разом із небайдужими громадянами допоміг острозьким працівникам ДСНС врятувати 16-річного хлопця. Про це інформує Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Поліцейський ніс службу із забезпечення публічної безпеки та порядку біля храму в селі Новомалин, коли черговий районного відділу поліції повідомив, що неподалік у ставу, з якого спустили воду, болото затягує 16-річного підлітка. Коли лейтенант поліції прибув до водойми, то разом із небайдужим чоловіком до приїзду рятувальників кинувся діставати неповнолітнього:

«Хлопець був за кілька десятків метрів від берега, його затягло трясовиною майже по шию, — розповідає Руслан Ягодка. — Разом з охоронником ставка ми вирішили не витрачати часу та почали самостійно допомагати хлопцеві. Ми накладали підручні дошки на мул, аби і нас не затягнуло. Коли проклали на метрів вісім-десять, прибули працівники ДСНС, які дістали у напівпритомному стані підлітка за лічені хвилини».

21-річний лейтенант Руслан Ягодка рік тому прийшов на службу в поліцію. Рішення стати поліцейським було спонтанним, однак про свій вибір молодий офіцер не шкодує. Спочатку працював у групі реагування патрульної поліції, потім у секторі моніторингу, а коли у грудні став дільничним офіцером, зрозумів, що щоденна робота з людьми йому подобається найбільше.

Молодий офіцер обслуговує територію чотирьох сільських рад Острозького району:

«Не очікував, що і в місті, і в районі настільки необхідна допомога поліцейського. Комусь моральна, а комусь профілактична. Я зрозумів, що хочу допомагати людям. Історія порятунку хлопчика мені ще раз довела, що я опинився в потрібний час в потрібному місці, значить обрав професію поліцейського недарма».

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM