На Рівненщині діти обікрали скриньку пожертв для хворої дівчинки

У соціальних мережах оприлюднили відео, завдяки якому поліцейські ювенальної превенції Дубенського відділу встановили малолітніх місцевих мешканців, які, у магазині на вулиці Шевченка, викрали скриньку для пожертв. Про це розповіли у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Четверо хлопців, віком 12–13 років, 20 грудня, о 13:30 год., скориставшись відсутністю нагляду з боку продавців та інших відвідувачів крамниці, таємно викрали скриньку для пожертв на лікування хворої дівчинки.

Заховавши її у шкільний рюкзак, уже на вулиці порахували кошти: 161 гривню розділили між собою, а порожню скриньку викинули в смітник.

У школі хлопці характеризуються посередньо.

Двоє із них — із багатодітних родин, а інші виховуються у неповних, але благополучних сім’ях.

“Оскільки правопорушники не досягли віку, з якого настає адміністративна відповідальність, за їхні протиправні дії відповідатимуть батьки за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті за ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо виховання неповнолітніх дітей, передбачає попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян”, — повідомили у поліції.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!