На Рівненщині викрили 12 осіб, що організували цех по обробці бурштинового каміння (фото)

Працівники Управління захисту економіки в Рівненській області Національної поліції України та прокуратури Сарненського району встановили причетність 12 громадян до організації незаконного видобутку корисних копалин. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

На підставі ухвали суду працівники Управління захисту економіки у Рівненській області Нацполіції та прокуратури Сарненського району провели 13 обшуків у нежитлових та складських приміщеннях, а також за місцем мешкання фігурантів справи. Під час проведення обшуків було виявлено підпільних цех по обробці “сонячного каміння”.

Правоохоронці вилучили майна на суму понад один мільйон гривень. Серед вилученого понад один кілограм обробленого бурштину, понад 10 кілограмів не обробленого каміння, 70 одиниць обладнання для видобування каменю. Це і мотопомпи, пожежні рукави, генератори, бур, тощо. Також були вилучені димові шашки, станки для оброблення “сонячного каміння”, чорнові записи та тисяча доларів США.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!