На ринку “Шувар” відбудеться фестиваль локальних продуктів «Повен Стіл»

Фестиваль локальних продуктів «Повен Стіл» триватиме два дні 18-19 серпня 2017 року на ринку «Шувар» у м. Львів за вул. Хуторівка, 4-Б.

Ви зможете придбати якісну продукцію і тим самим підтримати українського виробника цікавих товарів. В асортименті ярмарки — фермерські сири та молочні продукти; домашні ковбаси, паштети, копченості; риба, молюски та раки; хліб і випічка; різноманітні соуси, конфітюри та джеми; шоколад, мед, десерти і солодощі, вина, наливки, настоянки та навіть цікавий посуд.

“Ми маємо на меті зібрати на одній території виробників локальних продуктів, які здебільшого не потрапляють до супермаркетів.” — зазначає Ольга Саніна, керівник Департаменту стратегічного маркетингу ринку “Шувар”.

Можна буде посмакувати улюбленими стравами та напоями, які виготовлені з локальних продуктів. У меню також — канапки, млинці та різноманітні салати. Окрім того, у програмі Фестивалю — чимало кулінарних воркшопів, призів і розваг. Буде Relax Zone та Food Zone.

Зробіть закупи смачними, нехай у Вас завжди буде «Повен стіл»!

Якщо Ви бажаєте стати учасником, заповніть реєстраційну форму: https://goo.gl/forms/rX4SvazjFt2Ql8CC2 або зателефонуйте 067-369-90-99

Долучайтеся до події у Фейсбуці, щоб слідкувати за оновленнями: https://goo.gl/n9SP7q

Загрузка...