На Самбірщині директорка школи організувала застілля у робочий час (відео)

Опубліковано 3 Червня 2019 о 19:05

Сьогодні, у Самбірській школі-ліцеї імені Андрія Струся трапився інцидент. Після іспиту у 9-му класі директорка організувала бенкет. У навчальному кабінеті працівники школи обідали та, ймовірно, розпивали спиртне. Про це повідомляє “Львівська мануфактура новин”.

Про ситуацію у навчальному закладі до міської ради повідомили батьки учнів. На місце одразу виїхала комісія із представників міського відділу освіти та заступників міського голови.

«Клас, де святкували вчителі з директоркою, — на 4 поверсі. Коли ми зайшли, було видно, що хтось попередив про наш візит, але зовсім незадовго. Встигли лише прочинити вікно та намагалися якраз заховати в шафу пляшки з вином і горілкою. Проте, на столах стояли склянки, наповнені спиртним. На зауваження, що ж діється під час робочого дня у класі, директор спокійно відповіла, що був екзамен і вчителі вирішили тепер пообідати. Щоправда, це ще не був час обіду, десь трохи за 12-ту. Чому пили, чому в класі, куди в будь-яку мить могли зайти учні? На ці питання відповіді, на жаль, не отримали», — говорить заступник міського голови Самбора Святослав Ухач.

Самбірською школою-ліцеєм керує Оксана Цимбрило. Комісія склала акт про порушення у комунальному закладі та дала ознайомитись директору. Проте, жінка з описаним не погодилась. Заперечувала до останнього, що у класі розпивали спиртні напої.

 

Читайте також:   На Прикарпатті загорілося сміттєзвалище (фото)

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM