На Самбірщині вдвічі зменшилась кількість незаконних порубок лісу

Так, завдяки вжитих з ініціативи Самбірської місцевої прокуратури заходів, на території району в два з половиною рази зменшилась кількість незаконних порубок лісу. Зокрема, впродовж 1 кварталу 2019 року до ЄРДР внесено відомості 6-ти кримінальних правопорушень з правовою кваліфікацією, передбаченою ст. 246 КК України, а за аналогічний період минулого року — 16. Таку статистику подає прес-служба прокуратури Львівської області.

Водночас, за процесуального керівництва місцевої прокуратури, у першому кварталі 2019 року, до суду скеровано три обвинувальні акти щодо посадових осіб ДЛГП «Галсільліс», які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 197 КК України (невиконання особою, якій доручено зберігання чи охорону чужого майна своїх обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки).

Як встановлено в ході досудового розслідування, внаслідок неналежного виконання посадовими особами своїх обов’язків, на території ввірених їм лісових угідь невстановленими особами вчинено самовільні порубки 96 дерев, чим спричинено шкоду на загальну суму понад 645 тис грн, що вважається тяжкими наслідками. Тепер за вчинене зловмисникам загрожує покарання у вигляді до 2 років обмеження волі.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM