На сесії обрали секретаря Львівської міської ради (фото)

Сьогодні, 23 грудня, у Львівській міській раді відбулось продовження пленарного засідання сесії. Відтак депутати проголосували за секретаря ЛМР. Ним став Маркіян Лопачак, інформує пресслужба ЛМР.

«Законодавство прописало все чітко, що міський голова подає кандидатуру на секретаря. І я перед тим публічно звернувся до найбільшої фракції «Європейська солідарність», щоб вони подали мені свою пропозицію. І вони після дебатів подали мені пропозицію Маркіяна Лопачака, і я вніс цю кандидатуру на голосування депутатського залу.

Тобто по законодавству міський голова дає пропозицію, і якщо вона підтримується, тоді добре. А якщо нема достатньо голосів, тоді наступний крок — депутати мають подати мені 33 підписи на іншого кандидата”, — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Голосування відбувалося таємно. За цього кандидата проголосував 41 з 58 депутатів. 5 депутатів проголосувало проти, 12 — утрималось.

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», секретар ради працює в раді на постійній основі і обирається міською радою з числа її депутатів на строк повноважень ради за пропозицією міського голови.

Фото: Роман Балук

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!