На шахті “Лісова” загинув юнак та батько трьох неповнолітніх дітей

Опубліковано 29 Травня 2019 о 10:00

28 травня 2019 р., у 4-ту зміну, о 03:04 год., на 181 бортовому штреку пласта «Сокальський», у районі сполучення з лавою № 181, стався обвал порід покрівлі, яким було захоплено двох працівників дільниці з видобутку вугілля № 1. Про це пише місцевий портал “Про Червоноград”.

На шахту прибули два відділення оперативного взводу, лікарі реанімаційно-протишокової групи (РПГ) та командний склад Львівсько-Волинського ВГРЗ. Відділення оперативного взводу та РПГ опустилися в шахту та направилися на місце нещасного випадку. 

У ході рятувальної операції гірника підземного Михайла Турка та гірника з ремонту гірничих виробок Михайла Павлика звільнили з-під завалу без ознак життя.

Гірник підземний дільниці з видобутку вугілля № 1 Турко Михайло Ярославович, 1997 р. н., неодружений, загальний стаж роботи і стаж роботи за професією (посадою) — 9 місяців.
Гірник з ремонту гірничих виробок дільниці з видобутку вугілля № 1 Павлик Михайло Петрович, 1971 р. н., одружений, троє неповнолітніх дітей, загальний стаж роботи — 18 років 6 місяців, за професією (посадою) — 10 років 6 місяців.

З метою розслідування причин та обставин нещасного випадку ГУ Держпраці у Львівській області створює комісію зі спеціального розслідування відповідно до Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків професійних захворювань і аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2012 року № 1232.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM